Ida Nowakowska zaczynała karierę w programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, gdzie po debiucie jako uczestniczka przez jeden kolejny sezon zasiadała w fotelu jurorskim.

Jednak to Jacek Kurski i Telewizja Polska zrobiły z niej gwiazdę i rozpoznawalną w Polsce prezenterkę.

Ida Nowakowska robi szpagat w „Pytaniu na Śniadanie”. Internauci: „Niezbyt dobrze to wygląda”

Ida Nowakowska o telewizji Jacka Kurskiego: „Uwielbiam TVP!”

Ida Nowakowska wydała OŚWIADCZENIE po tym, jak tygodnik zarzucił jej niestosowne zachowanie w kościele

Jak się okazuje Kurski zyskał w ten sposób bardzo lojalną pracownicę – w jednym z wywiadów dla Pomponika zapytano Idę czy ogląda „Wiadomości” na TVP. Prezenterka odpowiedziała bez wahania:

Oczywiście. Uwielbiam TVP Info i oglądam, i jestem bardzo wdzięczna. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć też, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką (…). Każda rzecz, którą robimy w życiu, nawet to, że jesteśmy tu, stoimy, rozmawiamy, jest częścią polityki. Nie znam się na tym jakoś świetnie, aczkolwiek mam swoje zdanie i staram się interesować tym jak najbardziej. I tak, oczywiście, oglądam „Wiadomości”.

Czy to oznacza, że w TVP nie usłyszymy głosu opozycji, mimo iż stacja deklaruje rzetelność i neutralność w serwowaniu informacji? Ida Nowakowska przyznała również, że „Wiadomości” są dla niej wiarygodnym źródłem informacji oraz nie omieszkała dodać kilka miłych słów pod adresem swojego pracodawcy i kolegów z branży:

Ludzie nie widzą, jak wygląda to wszystko zza kulis. Myślą sobie: tu wszystko świetnie, a potem ktoś na kogoś krzyczy, coś jest niemiło. Słyszy się różne rzeczy, straszne czasami czytam. Nie wiem, jaka jest atmosfera gdzieś indziej, wiem, że u nas, czyli w TVP, jest po prostu fantastycznie. Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm, w każdym zespole .

Jak tam, też lubicie oglądać TVP dla wiarygodności?

Ida Nowakowska w Krakowie fot. Instagram

Ida Nowakowska w końcu zdradziła imię SYNA!

scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Gwiazdy na wyjątkowym pokazie Anny Kubisz. Ida Nowakowska ze skrzydłami (ZDJĘCIA)

scena z: Ida Nowakowska-Herndon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA