Ida Nowakowska pokazała nagranie tuż po porodzie: “Dla takich chwil naprawdę można wszystko przecierpieć”

Ida Nowakowska zrezygnowała z prowadzenia “Pytanie na śniadanie” przed samym porodem. „Super Express” dowiedział się dzisiaj, że w czwartek wieczorem urodziła syna.

Ida Nowakowska urodziła

Ida Nowakowska pokazała twarz SYNKA! „Wykapany tata”

Ida Nowakowska, kiedy tylko media dowiedziały się o jej porodzie, opublikowała krótkie nagranie z nowo narodzonym dzieckiem i mężem na Instagramie. Okazało się, że tabloid trochę się pomylił, bo urodziła w piątek o pierwszej w nocy.

Ida Nowakowska URODZIŁA!

Tancerka nagrała relacje na instastory tuż po porodzie, na której przeprosiła fanów, że nie poinformował od razu, ale przyznaje, że sama była zaskoczona terminem. Dopiero dzisiaj wrzuciła to nagranie:

Cześć kochani, przepraszam, że od razu nie podzieliłam się z Wami tą cudowną wieścią, że urodziłam i to wszystko tak szybko się stało. Zupełnie się tego nie spodziewałam, no nieważne, może opowiem Wam w pewnym momencie, jak to w ogóle się wydarzyło. To jest taki “hardckore”, w każdym razie chciałam powiedzieć, że dla takich chwil naprawdę można wszystko przecierpieć. Jestem w szpitalu sama przez dwa dni, ale w sumie nie sama, jestem z nim, z moim po prostu najlepszym przyjacielem (red. pokazuje na syna). W szpitalu na Madalińskiego tak miło, wszyscy są cudowni i opiekują się nami. Czuje, że zaczęło się coś niesamowitego w moim życiu – powiedziała Nowakowska.

 
9 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Czy ktoś z Was słyszał coś o diecie Anusi? Babka schudła 15 kilo jedząc produkty o niskim indeksie glikemicznym i wykorzystując w dodatku parę innych rzeczy. Warto poczytać w Google. Osobiście już próbowałam niemal wszystkiego wraz z tabletkami i non stop jestem gruba 🙁 jeżeli ktoś stosuje tą dietę to chętnie porozmawiam, pozdrawiam serdecznie.

Ja pomimo wszystko uważałam ją za inteligentną kobietę ale ona zdania nie potrafi złożyć 🤦‍♀️

Przecież ten filtr dodaje rzęsy i malijaz… dlatego wyglada tak ładnie …

Ale najważniejsze ze kilogram tuszu zdążyła nałożyć na rzęsy

Dobrze , ze zdążyła zrobić pełen makijaż , te doklejane rzęsy są straszne. W czwartek się żegnała z śniadaniówką a w piątek urodziła, Kurski by lepiej przycisnął, to mielibyśmy relację na żywo.

Szkoda ,że nie dała jeszcze relacji z porodu.Co drugi artykuł kozaczku jest o tym co puściła Nowakowska na insta.

Jak ona to robi skąd ma tyle siły? Lepsza od księżnej Katie