Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon miesiąc temu zostali rodzicami synka. Tancerka nie ukrywała, że od dawna marzyła o dziecku, a teraz jest zakochana w maleństwie.

Ida Nowakwska o macierzyństwie

Ida Nowakowska pokazała, jak z mężem kąpią synka: „U nas to domena Tatusia”

Internauci byli lekko zaskoczeni, że Ida od razu po porodzie wróciła do pracy. Zarzucali jej, że promuje prorodzinne wartości, a nie poświęca dziecku wystarczająco czasu. Już 15 maja pojawiła się podczas finału „Dance Dance Dance”, a kilka dni później przyznawała punktację na Eurowizji. Z kolei 26 maja, w Dzień Matki wróciła do programu „Pytanie na Śniadanie”.

Nowakowska udzieliła wywiadu w „Plejadzie”, gdzie opowiedziała o początkach macierzyństwa i powrocie do pracy. Zapewnia, że po porodzie ma tyle samo energii, co przed narodzinami dziecka:

Wciąż mam mnóstwo pozytywnej energii, chcę ładnie wyglądać, uwielbiam opiekować się synkiem i jestem szczęśliwa – zaznacza Ida.

Tłumaczy, że mogła sobie pozwolić na szybki powrót do pracy, bo TVP daje jej możliwość połączenia kariery zawodowej z macierzyństwem:

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę – TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa.(…) Hejt jest takim krzykiem rozpaczy, buntem. (…) Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy – mówi Ida.

Gwiazda w lutym poinformowała, że razem z mężem, Jackiem Herndonem, spodziewają się dziecka. Gwiazda ukrywała ciążę aż do szóstego miesiąca, a radosną nowiną podzieliła się na antenie śniadaniówki.

Ida Nowakowska już wróciła do „Pytania na Śniadanie”. Zaledwie trzy tygodnie po porodzie (ZDJĘCIA)

Ida Nowakowska w PnŚ fot. ForumGwiazd / Forum

scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska z mężem i synkiem fot. Instagram

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem fot.Instagram