Igor Jakubowski dał się poznać przez Polaków jako uczestnik programu „Big Brother. Natomiast nie zapominajmy, że przed karierą w show-biznesie spełniał się na ringu – jest wielokrotnym Mistrzem Polski, olimpijczykiem z Brazylii i wicemistrzem Europy.

Sukces również odniósł w programie. Doszedł do finału, zyskał fanów, ale i miłość, bo od zakończenia przygody w Domu Wielkiego Brata mieszka u Angeliki Głaczkowskiej – weszła do programu na trzy tygodnie, ale to wystarczyło, żeby zawrócić w głowie Igorowi.

Igor Jakubowski z Big Brothera w ringu

Teraz razem ćwiczą, zakładają kanał na YouTubie i spędzają mnóstwo czasu razem. Nawet zabrał już do niej swojego psa Floyda. Natomiast nie zapomniał o sporcie. Wrócił na ring, do fachu, który zna najlepiej. Może nie od razu do walki, ale po drugiej stronie jako trener.

Big Brother: Igor Jakubowski prawie zemdlał. Uczestnicy są zdruzgotani brakiem reakcji produkcji

Igorowi wystarczyło niewiele, żeby odnieść kolejny sukces. Ostatnio odbył ciekawy sparing z aktorem serialu “Policjantki, policjanci”, Bartkiem Piekarskim – sumiennie chodzi na treningi, więc mógł pokazać, co potrafi. Nie była to amatorska walka, ale niestety padł w 5 rundzie i obiecał więcej ćwiczyć z Igorem.