We wtorek wieczorem 26 marca w programie Big Brother zaistniała niepokojąca sytuacja. Jeden z uczestników – Igor Jakubowski bardzo źle się poczuł. Uczestnicy byli zaszokowani brakiem reakcji produkcji.

Big Brother Igor Jakubowski

We wtorek tuz przed północną bokser – Igror Jakubowski źle się poczuł. Jak podaje RMF.FM jego stan zdrowia nagle bardzo się pogorszył.

Big Brother 2019. Jeden z uczestników to aktor i były chłopak Michała Witkowskiego

Ja pierdziele, jaki on się blady zrobił – powiedział Bartek.

Jesteś biały – komentowała Iza.

Najbardziej zaniepokojony był Maciek Borowicz, który bezpośrednio zwrócił się do kamer i prosił o reakcję Wielkiego Brata:

Produkcja, zróbcie zbliżenie na Igora, bo zbladł nam strasznie i ma zimne poty. Mówię serio, Wielki Bracie. Ja nie wiem, czy ktoś tego słucha w ogóle, co teraz mówimy? Halo, produkcja? – mówił zaniepokojony.

Reakcja Big Brothera na zły stan Igora Jakubowskiego

Igor Jakubowski prawdopodobnie źle się poczuł, bo nie dostarczył sobie odpowiedniej ilości kalorii. Igor jest bokserem i przed przyjściem do programu miał zbilansowaną dietę. Aktualnie jednak uczestnicy programu mają problem z zapasami żywności, które są  mocno ograniczone.

Igor wypił napój z magnezem i zjadł posiłek, który oddała mu uczestniczka – Magdalena Wójcik.

Maciej Borowicz zdruzgotany reakcją Big Brothera

Widać, że uczestnicy programu byli zaniepokojeni całą sytuacją i nie wiedzieli jak mają się zachować. Zastanawiali się, co mają zrobić w podobnej sytuacji, jeśli takowa by zaistniała:

Że nikt tego nie monitoruje tutaj. Mówię do mikrofonu, a kamery są na mnie. Nikt tego nie słucha chyba. Albo poszli spać? – mówił zdenerwowany Maciek.

A co w takiej sytuacji, jakby on nam dostał na przykład zawału albo drgawek, paraliżu? Ja nie wiem, co się tu musi wydarzyć. Komunikowaliśmy trzy razy i nikt na niego nie zwrócił uwagi nawet. Jak się coś wydarzy, to rozpier*alamy drzwi i wychodzimy stąd. Liczy się czas reakcji – mówił podenerwowany Maciek.

Na chwilę obecną Igor Jakubowski czuje się lepiej, sam przyznał, że musiał coś zjeść i to przez to poczuł się słabo.

Big Brother. Erotyczne nagranie Natalii Wróbel wyciekło do sieci! 21-latka skrywa tajemnice (VIDEO)

Na Instagramie Big Brothera pojawił się post z Igorem Jakubowskim, który trzyma kawę w ręku. Wygląda na to, że na szczęście jest już z nim lepiej. Poranny relaks – brzmi podpis pod zdjęciem.

Prawdopodobnie więcej dowiemy się w dzisiejszym materiale na TVN 7 o 20:00.