Malwina Wędzikowska w polskiej przestrzeni medialnej jest od dawna. Niemniej dopiero teraz jej telewizyjna kariera nabiera tempa. A wszystko dzięki programowi „The Traitors. Zdrajcy”, który miała okazję prowadzić. Co więcej – pierwszy sezon cieszył się taką sympatią widzów, że druga seria jest już pewniakiem. Warto jednak wiedzieć, że zanim 43-latka weszła w rolę prowadzącej dużego projektu telewizyjnego, wcześniej zajmowała się głównie modą i kostiumami do produkcji medialnych. Już jako studentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych była zapraszana do telewizyjnych programów i wypowiadała się jako ekspertka. Na jednym z portali pojawiło się niedawno zdjęcie z tego okresu. Co ciekawe – jeden z internautów pomylił kuzynkę Ani Wendzikowskiej ze znanym artystą…

TYLKO U NAS! Karolina Gilon była HEJTERKĄ Maffashion?! „Pocisnęłam jej” (WIDEO)

Internauta pomylił Malwinę Wędzikowską z Maćkiem Maleńczukiem

Jest rok 2022. W studio programu „Moda jak pogoda”, emitowanego na kanale TVP, pojawiła się Malwina Wędzikowska. Przyszła kostiumografka opowiadała wówczas telewidzom o modowych nowinkach. Zdjęcie z tego momentu pojawiło się na integramowym profilu „ Tele Nostalgia”. I gdyby nie podpis tej fotografii, fani prowadzącej „The Traitors. Zdjracy” mogliby mieć problem, by rozpoznać na niej gwiazdę.

Małgorzata Roznek-Majdan zdradziła, jaki ma ukryty talent: „Nie mówię o tym, nie pokazuję tego, chociaż chyba powinnam zacząć”

Czy inni również mają takie zdanie? Okazuje się, że tak… Niektórzy popłynęli jednak chyba za bardzo i porównali młodziutką Malwinę Wędzikowską do prawie dwie dekady starszego Maćka Maleńczuka. Jeden z fanów stwierdził też, że w pierwszej chwili myślał, że na zdjęciu znajduje się Maja Hyży.

Co sądzicie?

Małgorzata Tomaszewska podsumowała w sieci pracę w TVP i mówi, co dalej!

Malwina Wędzikowska, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Malwina Wędzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Malwina Wędzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maciej Maleńczuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Maleńczuk, SK: Gala nagród O!Lśnienia 2022 – Nagrody kulturalne Roku Onet.pl i miasta Kraków, , fot. Filip Radwański/AKPA