Mia Farrow zrobiła coś z dobrych chęci, ale przy okazji wprawiła w osłupienie cały świat.

Była żona Woody’ego Allena chciała złożyć jednej ze swych córek życzenia urodzinowe.

Zrobiła to za pośrednictwem internetu i Twittera, aktualizując wpis ze swojego telefonu komórkowego. Na swoje nieszczęście, nie miała jej fotografii w aparacie.

Co zrobiła? Zamieściła zrzut z ekranu z komórki, na którym wyraźnie widać, w jaki sposób weszła w posiadanie zdjęcia Quincy Farrow – wpisała w wyszukiwarkę „Mia Farrow and her black children” czyli „Mia Farrow i jej czarne dzieci”.

Oczywiście zdjęcie szybko podmieniono na właściwe, ale internauci szybko udokumentowali wpadkę. Winę zrzuciła na kogoś innego, kto miał jej zdaniem wysłać jej ową fotografię jako niefortunny zrzut ekranu z zapisanym wynikiem wyszukiwania.

Farrow ma piętnaścioro (tak, 15!) dzieci.

Ronan Farrow, syn aktorki, goszcząc rok remu u Jimmy’ego Fallona, wspominał, jak to było dorastać z dwanaściorgiem innych dzieci (później Mia adoptowała jeszcze troje).

– Miałem rodzeństwo z Azji, z ubogich społeczności wokół Ameryki i często prowadziliśmy długie rozmowy – wspominał.

Po czym opowiedział zabawną anegdotę:

– Moja siostra Quincy, która jest czarna, często była wyzywana w szkole od czarnuchów. Rozmawialiśmy o tym, a moja siostra Frankie, która jest niewidoma, przerwała naszą konwersację na temat ras mówiąc: „Czekajcie, Quincy jest czarna?!”. Wciąż nie powiedziałem jej, jakiego koloru jestem ja.

Internet przeciera oczy ze zdumienia: co robi Mia Farrow?!
Feralny zrzut ekranu, na którym widać, po jakim haśle szukano zdjęcia.

Internet przeciera oczy ze zdumienia: co robi Mia Farrow?!
Ronan Farrow, syn Mii i Woody’ego Allena.