Irina Shayk (37 l.) opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć z włoskich wakacji. Jedno wyjątkowo przykuło uwagę, gdyż rosyjska supermodelka pokazała się w przezroczystej sukience mini od Fanci Club. Shayk nie ukryła sutków, co zawsze wzbudza wiele emocji #freethenipple. Zdjęciami zachwycili się m.in. Emily Ratajkowski i projektant Ricardo Tisci.

Irina Shayk robi wszystko, by usidlić Bradley’a Coopera

W minioną niedzielę Irina Shayk wprawiła fanów w szał, gdy udostępniła na Instagramie serię zdjęć topless z podpisem „ROCKY SUMMER”. W tym samym czasie pojawiły się zdjęcia Bradley’a Coopera bez koszulki, który również spędza czas we Włoszech. Od razu zaczęto spekulować w sprawie jej rozwijającego się romansu z gwiazdą futbolu amerykańskiego Tomem Bradym.

Irina Shayk

Irina Shayk z córką i eks bawi we Włoszech

Okazuje się, że była żona Bradley’a Coopera spędza czas we Włoszech z córką, by wesprzeć aktora podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Cooper prezentuje na 80. festiwalu swój najnowszy film „Maestro”.

Gisele Bundchen mówi co myśli o romansie eks z Iriną Shayk

W sieci pojawiły się również spekulacje, że romans z Tomem Bradym dobiegł końca i supermodelka robi wszystko, by wzbudzić w nim zazdrość. A jak mocniej wzbudzić zazdrość, jak spędzać czas ze swoim przystojnym i sławnym eks? Jak myślicie?