Iwona Węgrowska za sprawą mediów społecznościowych oficjalnie poinformowała, że zakończyła związek z ojcem 3,5 letniej córeczki. Iwona zaznaczyła, że Maciej był miłością jej życia, jednak nie chce sprawy rozstrzygać publicznie.

Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem

Iwona Węgrowska (36 l.) oficjalnie poinformowała o zakończeniu związku z partnerem – Maciejem. Piosenkarka opublikowała oświadczenie na Facebooku, wyjaśniając co było powodem rozstania.

Zobacz również: Iwona Węgrowska pozuje z córeczką Lili

Iwona Węgrowska już w przeszłości rozstała się z ojcem 3,5 letniej córki, jednak wygląda na to, że to ostateczna decyzja. Piosenkarka nie ukrywa, że Maciej był miłością jej życia:

Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku.
Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment ,gdyż kochałam Maćka i to bardzo .
Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości ,różnych sytuacji ,osób trzecich w tym wszystkim, że nie możemy dłużej iść razem przez życie – zaczyna.

Iwona Węgrowska zaznaczyła, że chce zachować dobrą relację z byłym partnerem z uwagi na dobro jej dziecka:

Iwona Węgrowska pokazała swoją propozycję na Eurowizję 2017!

Mamy córkę i ze względu na nią ,chcę zachować jakieś relacje w miarę zdrowe😶. Oczywiście jak się uda!
Nie chciałam o tym pisać ,ale pewnie każde z nas będzie chciało ułożyć sobie życie na nowo😊,więc chociażby ze względu na to warto jest o tym mówić głośno.
Nie chce więcej już pisać, bo jest mi trudno powstrzymać łzy i proszę nie pytać dlaczego?! Bo nie chce rozwijać tego tematu i krzywdzić nas publicznie – pisze.

Iwona Węgrowska córka

Iwona Węgrowska ma 3,5 letnią córeczkę Lilianę. Piosenkarka chętnie pokazuje twarz dziecka. Od samego początku chwali się córeczką w mediach społecznościowych i chętnie bierze ją na imprezy branżowe. Dziewczynka od małego przyzwyczajona jest do obecności fotografów.

WOW! Iwona Węgrowska przeszła totalną metamorfozę (FOTO)

Liliana jest córką Iwony i Macieja.

scena z: Iwona Węgrowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Iwona Węgrowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Iwona Węgrowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA