Jacek Łągwa, członek zespołu „Ich Troje” od początku kariery stoi w cieniu lidera Michała Wiśniewskiego. Sam nie pcha się do mediów, nie udziela wywiadów i nie pojawia się w telewizji. Dzięki ogromnej popularności zespołu „Ich Troje” wokalista nie chcąc sławy i tak jest znany prawie każdemu w Polsce.

Jacek Łągwa wziął ślub

Wiśniewski i Łągwa już się nie przyjaźnią?

Jacek Łągwa nie chwali się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Niespodziewanie wyszło na jaw, że artysta ożenił się z młodszą o 16 lat Karoliną Raj, którą poznał w 2007 roku. Opublikował jedyne zdjęcie na swoim profilu instagramowym, na którym widzimy obrączki:

Tak, przysięgam – napisał Jacek. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Yes,I Do 👰👨‍💼

Post udostępniony przez Jacek Łągwa (@jaceklagwa)

Kilka lat temu para rozstała się na dwa miesiące, ale po tym, jak Jacek trafił do szpitala z powodu tętniaka mózgu, znowu wrócili do siebie w 2008 roku:

Jacek miał krwiaka mózgu. Kropka. Nie pisałem o tym, modliłem się tylko, aby z tego wyszedł. Totalne zaskoczenie dla wszystkich. Nic nie jest ważne w takim momencie. Rodzice Jacka i jego miłość Karolina czuwali nad nim non stop. Łódzcy lekarze stanęli na wysokości zadania i poddali Jacka operacji, która w piątek zakończyła się sukcesem – pisał wtedy Michał Wiśniewski.

Jacek Łągwa i Karolina Raj. Fot. AKPA

Jacek Łągwa – pogodzony z kobietami wraca do zdrowia

Członek zespołu „Ich Troje” ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa – była żona odeszła do innego partnera, kiedy Jacek był na dwumiesięcznej trasie koncertowej Ich Troje po USA i Kanadzie.

Jacek Łągwa z byłą żoną Dorotą.

Jacek Łągwa z byłą żoną Dorotą. fot. Niemiec/AKPA

Jacek Łągwa i Karolina Raj fot. Baranowski/AKPA

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa.

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa. Fot. Piętka Mieszko/AKPA