Cezary Pazura (58 l.) chętnie dzieli się scenami z życia rodzinnego – razem z żoną Edytą wychowuje troje dzieci: Amelię, Ritę i Antoniego. Niewiele osób pamięta o tym, że aktor ma córkę z pierwszego małżeństwa, które zawarł w 1989 roku. Anastazja Pazura przyszła na świat o rok wcześniej.

Cezary Pazura zaskoczył żonę prezentem: „Jak Pan pięknie kocha”

Córka Cezarego Pazury

Anastazja Pazura próbowała swoich sił w aktorstwie – widzowie mogli ją oglądać w serialach „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Dziewczyna ukończyła również Łódzką Szkołę Filmową, jednak ostatecznie zajęła się rękodziełem, które prezentuje na swoim Instagramie.

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Cezarego Pazury, to uroczy rodzinny portret, na którym znalazło się miejsce dla wszystkich pociech popularnego aktora. Największą uwagę przykuwa jednak 32-letnia Anastazja, która rzadko pokazuje się z ojcem.

Pierwsze zdjęcie wykonała Edyta Pazura, na drugim zdecydowała się dołączyć do wesołej gromadki. Fani aktora nie kryli zachwytu nad obrazkiem szczęśliwej rodziny.

  • Wspaniale🤩tyle szczęścia na jednej fotografii❤️💯
  • Piękne rodzinne fotki 😍❤️👏 Anastazja wyrosła na piękna, szczęśliwą kobietę, a młodsze rodzeństwo wiadomo słodziaki . Cudownie się na Was patrzy. Zdrówka 😘
  • Pięknie, rodzinnie, uroczo.

Podzielacie ten zachwyt?

Anastazja Pazura

Benefis Cezarego Pazury, listopad 2005, Cezary Pazura z córką
fot. Palicki/AKPA

Cezary Pazura z córką, fot. Grabczewski/AKPA

Cezary Pazura z rodziną

Cezary Pazura z rodziną, fot. Instagram @czarekpazura

Cezary Pazura z żoną na czerwonym dywanie.

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Cezary Pazura, Edyta Pazura, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA