80m2 w centrum Warszawy, stara kamienica. To tu właśnie mieszka Michał Piróg. Łukasz Jakóbiak oprowadza nas po mieszkaniu kolegi z programu Azja Express.

https://www.kozaczek.pl/plotka/fanka-zrobila-sobie-tatuaz-z-twarza-lukasza-jakobiaka-75979

Z odcinka dowiemy się, czyje malarstwo Michał docenia i czym najczęściej zajmował się w dzieciństwie. Możemy także zobaczyć ogromną garderobę zajmującą całą długość korytarza i liczną kolekcję okularów oraz biżuterii. Znany tancerz opowiada także o książce, która go urzekła i roli miłości w życiu.

Michał mówi o tym, że czuje się odpowiedzialny za uczucia swoje i innych. W odcinku pojawia się też niespodziewany gość – zupełnie z zaskoczenia! Będą też amulety z programu Azja Express, które dostrzegą tylko uważni widzowie.

Osi Ugonoh topless w wannie Jakóbiaka (VIDEO)

Format Jak mieszkają gwiazdy to seria, w której Łukasz przekonuje swoich przyjaciół, by otworzyli przed nim drzwi, wpuścili z kamerą w najbardziej intymne zakątki swojego życia – domy, w których odpoczywają od zgiełku życia codziennego. Do tej pory Łukasz odwiedził Tomka Oświecińskiego, Agnieszkę Kaczorowską czy gwiazdę obecnej edycji Azja Express – Asię Przetakiewicz.

– W planach są kolejne odcinki, równie ciekawe – zapowiada Jakóbiak.

Jak mieszka Michał Piróg? (ZDJĘCIA+VIDEO)

Jak mieszka Michał Piróg? (ZDJĘCIA+VIDEO)

Jak mieszka Michał Piróg? (ZDJĘCIA+VIDEO)