Cudowne złote liście, romantyczna bursztynowa powłoka długich spacerów i tajemnicza aura to jesień, jednak tylko w teorii. Najczęściej nasza parasolka łamie się, zanim dojdziemy do przystanku, liście oblepiają nowe buty, przystosowane do idealnych wyobrażeń a głowy wypełniają myśli czarniejsze niż grzmiące, otaczające nas chmury. Czas zaplanować wieczór, w którym jesienna depresja przestanie istnieć. Tak, to możliwe.

Ciepło, cieplej, gorąco!

Po pierwsze postaw na zestaw domowego ogrzewacza, wartownika przytulności. Duży, grubo pleciony koc rodem z duńskich katalogów home decor będzie do tego idealny. Nie jesteś jego szczęśliwą posiadaczką? Rodzima Ikea też da sobie radę. Zapal świeczki. Wybierz zapachowe, zaszalej z jabłkiem i cynamonem, poczujesz świąteczny klimat dający motywację do przetrwania. Zaparz herbatę, od razu w półlitrowym kubku, z dużą ilością cytryny, imbiru, pigwy, pomarańczy. Można dodać coś jeszcze? To dodaj, nikt nie powiedział, że walka z jesienią będzie prosta. Czas na następny krok.

Jak nie dać się jesiennej depresji. Wieczór w wersji Hygge

Rytmiczna przewaga

Muzyka łagodzi obyczaje. Okazuje się, że pomaga też w przezwyciężaniu złego nastroju. W dobie Spotify stworzenie idealnej playlisty na jesienne wieczory nie jest czymś wyjątkowo trudnym. Wybierz swoich ulubionych wykonawców i dodawaj do kolejki hit za hitem. Twoja melancholijna dusza wybiera wyłącznie utwory w stylu Skinny Love? Zdecyduj się na gotową energetyczną mieszankę albo jazzowy feeling. Uwierz – tak będzie lepiej. Nie ograniczaj się do słuchawek, pozwól muzyce wypełnić całą przestrzeń. Idealnym kompanem takich wieczorów będzie smartfon Motorola moto z2 play. Podłączysz do niego moduł, będący jednocześnie głośnikiem JBL SoundBoost2 i poczujesz energię każdej nuty. Relaks na najwyższym poziomie gwarantowany.

Jak nie dać się jesiennej depresji. Wieczór w wersji Hygge

Rzuć to na ścianę

Spokojnie! Nie chodzi o talerze i ukochaną rodzinną porcelanę. Mowa tutaj o ulubionym filmie albo serialu. Z ostatnich badań wynika, że oglądamy całe sezony w ciągu dwóch dni. Brzmi jak wyzwanie, prawda? W tym przypadku zachwyci cię moduł do moto z2 play – Insta-Share Projector. Jak sama nazwa wskazuje, to projektor, który przeniesie obraz twojego smartfona na ścianę, a ty będziesz mogła poczuć się jak w kinowej sali, pod kocem, z herbatą, w swojej sypialni. Dziewczyny, czas na nowy sezon. Wystarczy nacisnąć PLAY. Najlepiej dwa razy, w rytmie Z.

Jak nie dać się jesiennej depresji. Wieczór w wersji Hygge

UWAGA – KONKURS!

Udostępnij swoją stylizację w formie kolażu z telefonem Motorola i wygraj! Na Wasze zdjęcia czekamy pod naszym postem konkursowym na Facebooku TUTAJ do 20 grudnia 2017 roku!

Najlepsze zgłoszenie konkursowe zostanie nagrodzone telefonem Motorola Moto G5S 3GB/32GB.

Mamy też dla Was 2 nagrody pocieszenia w postaci zestawu gadżetów marki.

Zdjęcia telefonu Motorola do aranżacji kolażu są do pobrania TUTAJ.

Pobierz regulamin konkursu TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU

Nagrody w konkursie otrzymują:

1. miejsce: Beata z Sochaczewa

2. miejsce: Magda z Warszawy

3. miejsce: Agata ze Zgierza

Gratulujemy! 🙂

Jak nie dać się jesiennej depresji. Wieczór w wersji Hygge