James Arthur wygrał X-Factora w 2012 roku. Sława spadła na niego jak grom z jasnego nieba. Popularność uderzyła mu do głowy i wkrótce okazało się, że James zaczyna się gubić.

Po latach wokalistka wspomina tamten czas – między innymi wielu uzależnień – wplatając w swą historię wątek romansu z Ritą Orą.

Z tą samą Ritą, którą o wykorzystanie oskarżył jakiś czas temu Robert Kardashian. Tak, on również przez jakiś czas był chłopakiem Rity, a gdy się rozstali, poczuł się podle.

Taki sam los spotkał Jamesa Arthura. Piosenkarz wspomina, że gdy Rita zainteresowała się nim, nie mógł uwierzyć, że wybrała na swego chłopaka właśnie jego. Związek trwał kilka miesięcy – para rozstawała się i znów schodziła. W końcu rozstali się na dobre, a James wpadł w szpony nałogów.

Jakich?

Od narkotyków, przez hazard, po uzależnienie od seksu.

– Umawiałem się z setkami kobiet, sypiałem z tyloma, że straciłem rachubę – szczerze przyznaje James.

Nie zgadniesz, kto nad ranem opuścił apartament Rity Ory

Wokalistka wybierał dziewczyny w podobnym stylu – najczęściej modelki glamour. Mówi, że pomijając jeden czy dwa przypadki nie łączyło go z nimi nic poza czystym seksem.

– To było zadziwiająco łatwe. Zgadzały się na totalny brak zaangażowania emocjonalnego. Miał być czysty seks – mówi Arthur.

Gwiazdor nie ukrywa, że po rozstaniu z Ritą poczuł się zdruzgotany, bo – jak twierdzi – ona zapewniała, że go kocha.

– Może związek ze mną nie pasował do jej wizerunku – zastanawia się Arthur. – Czułem się słabo, bo ona zapewniała mnie o swoich uczuciach – podkreśla.

Ciekawe, co na to Rita.

James Arthur UZALEŻNIŁ SIĘ od SEKSU po rozstaniu z Ritą Orą

James Arthur UZALEŻNIŁ SIĘ od SEKSU po rozstaniu z Ritą Orą

James Arthur UZALEŻNIŁ SIĘ od SEKSU po rozstaniu z Ritą Orą

James Arthur UZALEŻNIŁ SIĘ od SEKSU po rozstaniu z Ritą Orą