Janet Jackson (55 l.) mówi o życiu, karierze i relacjach z braćmi w swoim nowym dokumencie, nad którym praca trwała 5 lat. Artystka w 4-odcinkowym filmie mówi, jak jej związek z Michaelem Jackson, był napięty po tym, jak ten osiągnął międzynarodową sławę.

Janet Jackson do Paris: Ty zepsuta s*ko!

Janet Jackson o rodzinie i kompleksach 

W tym samym dokumencie Janet powiedziała, że ​​jej słynny brat Michael nie był zbyt czuły i zranił jej uczucia, gdy ta była jeszcze młodą dziewczyną.

Były czasy, kiedy Mike dokuczał mi i wyzywał mnie . . . „Świnia, koń, wieprz, krowa […] Śmiał się z tego i ja też się śmiałam, ale gdzieś w środku mnie to bolało […] Kiedy ktoś mówi, że jesteś za gruba, ma to na ciebie wpływ – wyznała.

Wyznania Janet Jackson

Artystka wyznała, że zaczęli się od siebie oddalać na wiele lat przed jego przedwczesną śmiercią, bo już w 1982 gdy na rynek wyszedł jego hitowy album Thriller, który sprawił, że Michael Jackson stał się megagwiazdą. Janet, która wtedy sama zaczynała swoją własną karierę muzyczną, wyjaśniła:

To był czas Thrillera, wtedy wszystko zaczęło się zmieniać […] Pamiętam, że naprawdę kochałam ten album, ale po raz pierwszy w życiu poczułam, że między nami jest inaczej, nastąpiła zmiana […] Wtedy Mike i ja zaczęliśmy się oddalać.

Janet Jackson w końcu potwierdziła swoją ciążę!

Janet Jackson ma problemy ze zdrowiem, odwołała koncerty

Janet Jackson Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Janet Jackson Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Forum

Fot.Forum