January Jones powinna zmienić makijażystę (FOTO)
January Jones lubi eksperymenty z wyglądem. Szkoda, że najczęściej decyduje się na nie, gdy ma pojawić się na jakiejś premierze.
A to za ciemna szminka, a to kiepska fryzura, a to nietrafiona kreacja. Czasem wszystko jednocześnie.
Aktorka w serialu Mad Men to zjawiskowa, eteryczna piękność w stylu Grace Kelly. Niestety, rzeczywistość w jej wypadku psuje współczesna stylizacja.
Na premierze filmu Unknown Jones pojawiła się z żółtawymi cieniami na powiekach i ciemnej, czerwonej szmince. Całość była ostra i wyrazista – chyba za bardzo dla jej delikatnej urody.
Gwiazda powinna pomyśleć o zmianie makijażysty.
Za to w sesji dla GQ wyglądała naprawdę kusząco:
mi tak się podoba ;P
przeciez ma swietny makijaz,
ona jest najpiękniejsza jako Betty Draper
oczy chyba miały pasować do sukienki. i byłoby okej, gdyby nie ostry kolor szminki, nie jest tak strasznie.
wyglada swietnie,nie przesadzajcie
oh berciku, berciku, czy to wypada tak usuwac komentarze po poprawieniu bledow w newsie? w koncu gwiazdki, z ktorych sie wysmiewacie zawsze beda mialy archiwa pelne informacji o swoich bledach. czy to sprawiedliwe, ze wy, wytykajac bledy innym, sami swoje na biezaco tuszujecie i usuwacie wszystkie wzmianki na ich temat nieladnie!!!!!!
Bo to jest specjalny makijaż na czerwony dywan do zdjęć, które potem zostaną poddane lekkiej obróbce, a nie do takich gdzie się robi zbliżenia twarzy i pokazuje pory i inne niedociągnięcia.
gość, 17-02-11, 14:31 napisał(a):oczy chyba miały pasować do sukienki. i byłoby okej, gdyby nie ostry kolor szminki, nie jest tak strasznie.ha ha 🙂 żeby jeszcze bardziej pasować powinna pomalować usta na granatowo i na górnej wardze namalować złote kropeczki…. ;D
gość, 17-02-11, 11:16 napisał(a):już się tak nie podniecajta, nie ma tragedii. dokładnie ,tylko mniej ostra szminka i byłoby dobrze 😉
już się tak nie podniecajta, nie ma tragedii.
oh berciku, berciku, czy to wypada tak usuwac komentarze po poprawieniu bledow w newsie?w koncu gwiazdki, z ktorych sie wysmiewacie zawsze beda mialy archiwa pelne informacji o swoich bledach. czy to sprawiedliwe, ze wy, wytykajac bledy innym, sami swoje na biezaco tuszujecie i usuwacie wszystkie wzmianki na ich temat“żółtawymi cieniami na powiekach ”ladna zmiana z wczesniejszych zoltych cieni. dla mnie jednak ten kolor ma wiecej wspolnego z pomaranczem.