Coraz rzadziej zdarzają się wpadki makijażowe gwiazd. Wiele znanych osób przygotowując się na ważne publiczne wystąpienie dba o to, by nie popełnić żadnej gafy na ściance. Makijażystki, styliści i fryzjerzy czasami nawet od samego rana zajmują się gwiazdą, która idzie na wieczorny event.

W roku 2018 zdarzyły się jednak makijażowe wpadki, o których warto wspomnieć.

Selena Gomez

Dużym zaskoczeniem było to, jak podczas Met Gali 2018 wyglądała Selena Gomez. Wiele osób zastanawiało się – co się stało z jej twarzą? Otóż Selena oprócz przesadzonej opalenizny, był pomalowana wręcz karykaturalnie. Zbyt mocne konturowanie, świecąca buzia i brokatowe powieki nie wyglądały dobrze…

Najgorsze WPADKI makijażowe 2018 roku!

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke często prowokuje swoim wyglądem, czy radykalnymi poglądami. W roku 2018 zaprezentowała się w ciemnej stylizacji cała w obelgach – „idiotka, blachara, pusta, głupia”. Chciała tym sposobem walczyć z hejtem w Internecie. Jesteśmy jak najbardziej na tak! Tylko jest jedno „ale” – spójrzcie na TE pomalowane powieki.

Najgorsze WPADKI makijażowe 2018 roku!

Angelika Mucha

Angelika Mucha dopiero w tym roku zaczęła pojawiać się na salonach. Wszystko z powodu jej uczestnictwa w Tańcu z Gwiazdami. Na jednym z wydarzeń zaprezentowała się jednak z przesadzonym makijażem. Na czole Angeliki i na policzkach widać ciemne plamy – efekt mocnego, robionego mało wprawną ręką konturowania.

Najgorsze WPADKI makijażowe 2018 roku!

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez rzadko zdarzają się wpadki, jednak tym razem ciężko nie zwrócić uwagę na kiepskie konturowanie. Różnica pomiędzy rozświetlaczem, a ciemnym bronzerem jest zbyt duża i niestety – to widać!

Najgorsze WPADKI makijażowe 2018 roku!