Jarosław Kret (56 l.) jakiś czas temu wyznał w szczerym wywiadzie z czym zmaga się człowiek, który choruje na depresję. Dziennikarz przyznał, że nie było mu łatwo w tym trudnym okresie. Jarosław zdecydował się na terapię i dzięki temu dzisiaj czuje się znacznie lepiej. Kret udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jak wyglądają jego kontakty z bratem. Dziennikarz zdradził, że wolałby nie oglądać bliźniaka na oczy!

Jarosław Kret opowiedział o swojej depresji w Dzień Dobry TVN

Jarosław Kret o relacji z bratem bliźniakiem

Jarosław Kret jest dziennikarzem i prezenterem pogody. Mężczyzna udzielił wywiadu „Sieci„, gdzie zdradził jak wygląda jego relacja z bratem bliźniakiem. Jacek Kret jest członkiem zespołu „Poparzeni Kawą Trzy„. Jarosław powiedział w wywiadzie, że bliźniacza relacja bardzo często bywa „toksyczna„. Dziennikarz już kilka lat temu przyznał, że nie utrzymuje kontaktu z bratem.

Relacja bliźniacza bywa toksyczna. W relacji matka-syn, ojciec-córka w pewnym momencie trzeba odciąć pępowinę, by ta relacja nie stała się toksyczna. Podobnie jest w przypadku bliźniaka. Także trzeba czasem odciąć pępowinę, a może raczej rozerwać tę syjamskość, która z czasem się utoksycznia – mówił Jarosław

Dziennikarz przyznał, że w specyficznej relacji pomiędzy bliźniakami każdy potrzebuje wolności i przestrzeni. Jedyny kontakt, jaki utrzymuje z bliźniakiem to wtedy, gdy spotykają się na mieście. Jarek przyznał, że nawet to mu nie odpowiada.

Bliźnięta wcale nie muszą się kochać, powiem więcej – mogą się nawet nie lubić. Mało kto o tym wie i to widzi, bo to relacja bardzo hermetyczna. Ale często jeden bliźniak staje się tym dominującym dla drugiej strony, to może być trudne do zniesienia. Każdy potrzebuje wolności i swojej przestrzeni. Mam więc takie poczucie, że mój brat powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego, ale nasze drogi wciąż się krzyżują. Niestety – dodał dziennikarz

Dzięki spotkaniom z terapeutą prezenter uporał się z depresją i dziś czuje się znacznie lepiej, jednak nic nie zmieniło się w jego relacji z bratem.

Jarosław Kret na Instagramie:

Myślicie, że dojdzie kiedyś do wielkiego pojednania?

ZOBACZ WIĘCEJ:
ZDESPEROWANY Jarosław Kret posunął się do TEGO, aby odzyskać Beatę Tadle

Jarosław Kret o relacjach ze swoim bratem: Dla mnie on NIE ISTNIEJE

Jarosław Kret zdradził, jak poderwał Beatę Tadlę

Jarosław Kret

scena z: Jarosław Kret, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Jarosław Kret

scena z: Beata Tadla, Jarosław Kret, SK:, , fot. Niemiec/AKPA