Jennifer Aniston jednak wyjdzie za Mayera?

440 440

Plotkę o rzekomej ciąży Jennifer Aniston już zdementował jej rzecznik. Teraz przyszła pora na następną – magazyn Star napisał, że aktorka wróciła do Johna Mayera tylko dlatego, że ten zgodził się na małżeństwo!

Ona chce się wreszcie ustatkować, wygląda na to, że John również. Rozmawiali na temat założenia rodziny i John stwierdził, że nie wyobraża sobie tego z żadną kobietą, oprócz Jen – donosi informator magazynu.

Czyżby Aniston w końcu triumfowała?

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

no coz okaze sie…..

ja jej zycze szczescia!! zasluguje na nie

gość, 23-10-08, 17:18 napisał(a):23-10-08, 16:41 : W końcu ktoś myślący logicznie.tez sie zgadzam

przed zadradzał to i po bedzie…

To wszystko jest za trudne dla mnie…

23-10-08, 16:41 : W końcu ktoś myślący logicznie.

Musi być strasznie głupia, skoro znowu się z nim związała po tym, co o niej opowiadał!!!

Co wy chcecie od tej babeczki?Fajna aktoreczka-no,nie pierwszej ligi,ale nienajgorsza.Mnie jej szkoda,Brad ja puscil kantem,ciągle jej coś nie wychodzi w życiu prywatnym,a media robią z tego pożywkę dla mas.Przykre,jeśli ten gość faktycznie tak ją w sobie rozkochał i wykorzystuje..

faceci nie powinni się do niej zbliżać dla własnego dobra – ona robi jakąś łapankę na męża.Mayera nie utrzyma przy sobie.

Plotka napewno. Wątpie w to, ale jakby co szczęścia życzę.

mysle że jest w ciąży ,chce zalegalizować związek i spróbowaćjak się uda to dobrze a jak nie wyjdzie trudnoona czuje ogromna presję ,że jest gorsza od innychmąż ja rzucił,jolie opluwa i przy okazji każdej promocji filmu wyciaga stare brudyniech próbuje

Ta – 40 latka z 28 latkiem. On na pewno marzy, zeby byla jego zona… Chyba, ze nie podpisza intercyzy, wtedy sie chlopaczek ustawi.

mysle że jest w ciąży ,chce zalegalizować związek i spróbowaćjak się uda to dobrze a jak nie wyjdzie trudnoona czuje ogromna presję ,że jest gorsza od innychmąż ja rzucił,jolie opluwa i przy okazji każdej promocji filmu wyciaga stare brudyniech próbuje

czytałam ostatnio ploty, ze jen jest w ciąży, więc pewnie to jest przyczyną… zresztą wydaje mi sie to nawet prawdopodobne

Dziwna , brzydka twarz.

To na pewno plotka. ;]

Wątpię, żeby im się ułozyło, chociaż im tego życzę.