Jennifer Lopez i Ben Affleck na początku lat 00. tworzyli najgorętszą parę Hollywood. I choć tuż przed ślubem zdecydowali o rozstaniu, ich uczucie przetrwało próbę czasu i w 2021 roku wybuchło na nowo. Tym razem jednak do małżeństwa doszło. Para na ślubnym kobiercu stanęła rok później.

I choć od tego czasu nie upłynęło zbyt wiele, plotki o kryzysie pojawiają się niemal od początku ich odnowionej relacji. Ostatnio jednak przybrały na sile. Zagraniczne media donoszą nawet, że aktor ma nie nosić już obrączki i zmienić adres zamieszkania… Sama J.Lo na ważnych wydarzeniach pojawia się solo.

Córka Eminema wyszła za mąż! 51-letni raper zapozował do wspólnego zdjęcia (FOTO)

Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat sytuacji Bennifer. Niemniej wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że koniec małżeństwa może być na horyzoncie. Jak donosi Daily Mail, 54-letnia gwiazda pomocnej dłoni szuka już u… byłej żony swojego męża.

Jennifer Garnier chce pomóc ratować małżeństwo Bena Afflecka. O pomoc poprosiła sama J.Lo

Jennifer Garner pojawiła się w życiu Bena Afflecka niedługo po oficjalnym zerwaniu Bennifer. Aktorska para szybko zdecydowała się na ślub i przez dziesięć lat tworzyła zgrany duet. Owocem ich uczucia jest trójka pociech. I choć przyczyną rozpadu ich małżeństwa nie była Jennifer Lopez, rzadko kiedy ex-partnerka chce naprawiać nowy związek byłego faceta. W tym przypadku jest jednak inaczej.

Zagraniczna prasa podaje, że sama J.Lo zwierza się Jennifer Garner ze związkowych problemów i prosiła ją o pomoc. Dlaczego tak? Bo wie, że była żona Bena miała z nim podobne doświadczenia…

Krzysztof Ibisz po raz CZWARTY zostanie ojcem! Joanna Ibisz pokazała ciążowy brzuszek

J.Lo zwierza się Jen, ponieważ wie, że jest jedną z niewielu osób na świecie, które rozumieją, przez co teraz przechodzi. Sama miała podobne doświadczenia z tym samym mężczyzną i choć okoliczności były zupełnie inne, to wciąż jest ten sam Ben i te same problemy, z którymi musieli się zmagać – zdradza informator.

Garner ma również być przekonana, że Lopez ma dobry wpływ na ojca jej dzieci. Ma być dla niego niesamowitym wsparciem i dawać stabilizację. Oba te elementy są bardzo istotne przy walce z nałogiem. A przypomnijmy, że Affleck jest uzależniony od alkoholu.

W tej chwili największą obawą jest to, że znowu zacznie pić. Jen go obserwuje między innymi po to, aby mieć pewność, że tak się nie stanie – czytamy w Daily Mail.

Ben Affleck „oprzytomniał”, zdaje sobie sprawę, że to małżeństwo „nie ma sensu”

Ben Affleck and Jennifer Garner attend the 70th annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, California

Ben Affleck, Jennifer Garner ,Jim Ruymen (Newscom TagID: upiphotostwo215068.jpg) [Photo via Newscom]

Ben Affleck, Jennifer Garner, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck, Jennifer Lopez, Credit line: River / MEGA / The Mega Agency / Forum