Jessica Simpson bawi się
Jessica Simpson opuściła niegościnne Dallas, gdzie mieszkała razem ze swym byłym chłopakiem Tony Romo i wróciła do Los Angeles.
A jako że jest singielką, znalazła sobie świetne towarzystwo w osobach swojej siostry Ashlee, jej męża Pete’a Wentza i ich znajomego. Razem z nimi wyskoczyła na imprezę.
Nie wyglądała przy tym na załamaną.
Teraz pewnie Jessica będzie znacznie częściej trafiać na nasze strony. Jak zawsze seksowna jest łakomym kaskiem dla fotoreporterów. Dla mężczyzn też. Życzymy jej więc, by trafiła na jakiegoś porządnego faceta, z którym mogłaby celebrować romantyczne wieczory.
Całą galerię zdjęć z Jessiką znajdziecie tutaj.
gość, 03-08-09, 10:41 napisał(a):To spojrzenie szukające rozumu….Rozbawiło mnie to 🙂
A niech sie bawi ;p
olguciak, 03-08-09, 11:13 napisał(a):właśnie ona nie jest głupia … może na taką wygląda … tylkow swoim reality show nie tylko wygladala, brzmiaqla tez glupio…czy tunczyk i kurczak to to samo?
strasznie pusta jest ta lala, slyszalam kilka jej wypowiedzi i wlasnym uszom nie wierzylam, ze mozna byc az tak durnym i zarabiac w dodatku tyle kasy
ona kocha torebki LV
no to spoko spoko
właśnie ona nie jest głupia … może na taką wygląda … tylko
no i bardzo dobrze
to jest normalna dziewczyna a nie zadna pusta lala
To, że jest sama, nie oznacza przecież, że nie może się zabawić xP
ona to nie ma szczęscia do facetów, ale sie nie dziwię, jest jeszcze glupsza od panny Hilton.
To spojrzenie szukające rozumu….