Oczom własnym nie wierzyliśmy, ale to nie jest spóźniony żart primaaprilisowy. 23 maja ukaże się książka pt. Wybaczcie mi. Wiara, Nadzieja i Miłość o Katarzynie W., matce tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Dzieło stworzyła Izabela Bartosz, redaktor naczelna dwutygodnika Gala, a wydał je Gruner+Jahr, wydawca Gali, Claudii i wielu innych kobiecych pism.

Zapowiedź książki pojawiła się na stronach sieci Empik, gdzie prowadzono jeszcze wczoraj zapisy na tę pozycję. Cena książki wynosiła 31, 99 zł. Kiedy jednak w sieci zawrzało, książka zniknęła ze strony internetowej Empiku.

Jak zapowiada wydawca, książka ma być próbą spojrzenia w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonująco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył.

W książce znajdziemy rozmowy z Katarzyną W., jej mężem Bartkiem Waśniewskim, teściową, znajomymi, nauczycielkami ze szkoły, a także księżmi, z którymi miała kontakt.

Wyłania się z nich obraz dziewczyny wyjątkowo skrytej, ale też bardzo inteligentnej i niezwykle silnej psychicznie. Takiej, o której trudno zapomnieć – zachęca wydawca do zakupu tej pozycji.

Nie mamy wątpliwości, że książka okaże się bestsellerem. Kolejny krok to film o Katarzynie W., ale pewnie scenariusz już ktoś pisze…

Co o tym sądzicie?

Jest już książka o Katarzynie W.
FOTO: Katarzyna W., Nasza Klasa