Co to znaczy być seksownym? Zastanawialiście się kiedyś nad tym? Jeśli nie, to teraz wraz z modelką Joan Smalls możecie to zrobić nie wychodząc z domu. Jak to możliwe?

Kontynuując kampanię #SHAREYOURSTYLE, Zalando wraz z Calvin Klein Underwear zaprezentowało nową kampanię #SHAREYOURSEXY, której twarzą została portorykańska piękność i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ta kampania to coś więcej niż prezentacja wyjątkowej bielizny.

Jaki jest cel tej akcji? Zachęcenie Europejczyków do podzielenia się z innymi własnym wyobrażeniem na temat bycia sexy. Poza tym twórcy kampanii chcą również odejść od typowego rozumienia pojęcia „sexy” na rzecz tego, które oznacza pewność siebie oraz świadomość, że bycie seksownym wypływa z wnętrza. Zamiast dyktowania gotowych odpowiedzi, Joan Smalls zadaje więc pytanie o znaczenie słowa „sexy”, dając tym samym początek dyskusji.

Spoty reklamowe wspierane są dodatkowo materiałem zza kulis, w którym Joan Smalls i partnerujący jej, Tobias Sorensen, opowiadają o tym, co sami uznają za sexy.

„#SHAREYOURSEXY to nasza kolejna kampania tworzona w kooperacji z międzynarodową marką. Wcześniej prezentowaliśmy ‘TOPSHOP @ Zalando #WhereverYouAre’ jak i limitowaną kolekcję Karla Lagerfelda ‘Sport City’. Celem tego typu kolaboracji jest możliwość zaoferowania naszym klientom czegoś nowego i inspirującego, oczywiście, z charakterystycznym dla Zalando przekąsem”, tłumaczy Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Warte podkreślenia jest również to, że organizatorzy kampanii stworzyli specjalny hub, gdzie odbiorcy mogą poznać zdanie innych i podzielić się tym, co dla nich samych oznacza bycie seksownym.Tutaj nic nie jest narzucone odgórnie. Zalando zaprasza Europę do dyskusji o tym, co jest sexy #SHAREYOURSEXY.

Zobaczcie także film promujący najnowszą kampanię oraz zdjęcia zza kulis!

Joan Smalls twarzą nowej kampanii Zalando!

Joan Smalls twarzą nowej kampanii Zalando!

Joan Smalls twarzą nowej kampanii Zalando!

Joan Smalls twarzą nowej kampanii Zalando!

Joan Smalls twarzą nowej kampanii Zalando!

I jak? Przyjmiecie zaproszenie do tej dyskusji?

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.