Joanna Brodzik – mama idealna (FOTO)

257 257

Joanna Brodzik odwiedziła imprezę podsumowującą kolejny rok akcji Cała Polska czyta dzieciom. Aktorka, która od zawsze kojarzy się nam z bardzo poprawnym i “grzecznym\” stylem, tym razem również nie próbowała szokować ani eksperymentować.

Na spotkaniu wystąpiła w wydaniu szarej myszki. Jasnoszary sweterek, do niego ciemniejsza spódniczka i czarne kozaki. Wizerunek ożywiała kolorowa apaszka zawiązana pod szyją.

Brodzik opowiadała o tym, jak wdzięcznym zajęciem jest czytanie książek małym urwisom, pozowała do zdjęć i uśmiechała się promiennie. Czyż aktorka nie wygląda dziś jak idealna, zadbana i uporządkowana mamusia?

\"\"

\"\"

\"\"

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

52 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Trochę się postarza w tym ubraniu, ale i tak wygląda super, bardzo ją lubię.

Sweter troche ja poszerza. Ale i tak świetnie się prezentuje:)

ooooo! Na pierwszej focie wygląda jak..Komarenko huehue 😉

dlaczego sie tak postarza??

Niestety, widoczny staje sie botoks. Czoło i zmarszczki mimiczne wokół ust, które też zostały trochę podrasowane. No i powieki. Nie widzicie tego? Brodzik, która bez botoksu miała z mimiką twarzy problemy, to co będzie teraz????

kurczę, a taka ładna była kiedyś :/// co ona ze sobą porobiła??????

Z tym Komarenka to faktycznie zabiliscie mnie ;-DDDDDDDDDDD

niezle!!!! broda i wasy zgolone!!!!! na 1 zdjeciu jak iwan komarenko. nigdy jej nie lubilam bleee Te dwa komentarze mnie poprostu zabily ale przyznam ze sie w pelni zgadzam heh:) ludzie jacy wy jestescie glupi ( oczywiscie w pozytywnym sensie) Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru ktorzy nie uzywaja przeklenstw itp. taki kulturalny humor hehe;)

Masakra!!!Czy ona pożyczyła te ciuchy od babci???(Nie obrażając babci,może ubiera się lepiej;PNie wypuściłabym swojej mamy tak z domu,a ma prawie 60 lat…

Szkoda że nie zerknęła do lustra przed wyjściem. Jak zwykle dramat…

zrobiła się strasznie nudna

Moja babcia ma lepszy styl…Kobieto ogarnij się nie masz 60 lat żeby aż tak sie postarzać!!!

wygląda OKROPNIE, a była kiedyś idolką, jeżeli chodzi o strój, makijaż,fryzurę itd (Magda M).

Taki średni ma ten strój

na 1 zdjeciu jak iwan komarenko. nigdy jej nie lubilam bleee

niezle!!!! broda i wasy zgolone!!!!!

Raczej babcia idealna…

co za nuda

Ale ona ma gust jak już chce ubierać długie kozaki to niech do miniówy a nie do wieśniackiej spódnicy .

Boze jak sie oszpecila. Pani Joasiu, niech pani zapusci wlosy!

gość, 09-03-10, 14:56 napisał(a):o moj boze! wyglada jak klasyczna nauczycielka j. polskiego w gimnazjum.Koszmar. no niestety się zgodzę

Ona już nie wygląda jak Magda M. A szkoda;(

Ona już nie wygląda jak Magda M. A szkoda;(

Kiwdyś była taka ładna, a teraz wygląda jak upośledzony chłopiec ;/

Ona już nie wygląda jak Magda M. A szkoda;(

ubrala sie jak stara baba

Jak pani od polskiego:). Troszke za grzecznie,dlugosc spodnicy nie do konca jest dla niej dobra…

ona najczęściej nie umie się ubrać, tutaj strasznie się pogrubiła

yyyyyyyyyyy sweterek za duży!! spódniczka i kozaczki ładne

beznadziejnie się ubrała

o moj boze! wyglada jak klasyczna nauczycielka j. polskiego w gimnazjum.Koszmar.

a dlaczego to ubieranie sie w szary nudny sweterek ma znaczyc ze ktos jest idealna mama…

jak zwykła szara kobieta. co tu chwalić

“Aktorka, która od zawsze kojarzy się nam z bardzo poprawnym i ”grzecznym” stylem”No tak, przecież ta Pani nie zaczynała kariery od roznegliżowanych zdjęć… czyżby?

Śliczna jest!! Ale czemu się tak postarza nietrafionym strojem?

ciocia klocia, dziewczyny tu macie przykład co ciąza/dziecko robi z fajna kobieta. zdziadziala biedna

Uwielbiam ją :)) Jest śliczna 🙂

Wyglada jak wlasna matka. Nie wiem czemu zawsze budzila taki zachwyt bo jest i byla poprostu nijaka.

wieśniara straszna

już całkiem zdziadziała po tych dzieciach, tylko kapci jej brakuje na girach

strasznie wyglada, wiesniara.

Kiedyś uwielbiałam tą panią,ale przy bliższym poznaniu , mit prysł. Nadęta, zarozumiała, chociaż trzeba przyznać, że na żywo równie ładna jak na zdjęciach.

to tak troche nie w jej stylu,zawsze byla odpicowana na wysoki polysk

gość, 09-03-10, 09:58 napisał(a):uwielbiam ją!!! jak będę miała córeczkę dam jej na imię JOASIA :DDD przynajmniej normalne imię

uwielbiam ją!!! jak będę miała córeczkę dam jej na imię JOASIA :DDD

wygląda jak ciotka klotka

super kobieta!!!!!

moglaby dodac troche koloru

Ło mój boże!!! Jaka Sierotka Marysia!!

Jest ubrana odpowiednio do sytuacji, nie rozumiem o czym tu dyskutować.