Joanna Jędrzejczyk jest najbardziej znaną polską sportsmenką na świecie i pierwszą polką, która dostała się do organizacji MMA. Trzykrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata – w tym dwukrotnie Europy.

Joanna Jędrzejczyk o zdradzie: „poszedł do innej, czyli nie jestem tą fajną, atrakcyjną kobietą”

Joanna Jędrzejczyk pokazała, jak wygląda po walce!

Joanna Jędrzejczyk skupia się na karierze. Nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz wyjątkowo w „Wysokich Obcasach” po raz pierwszy tak się otworzyła. Zdecydowała się opowiedzieć dopiero po trzech latach od rozstania z narzeczonym, że została zdradzona:

Przed pierwszą moją przegraną, z Rose Namajunas w Nowym Jorku, rozstałam się z narzeczonym. To było trzy lata temu. Byliśmy razem osiem lat, planowaliśmy wspólne życie, zaręczyliśmy się w 2016 roku. Ale wszystko zaczęło się sypać. Najpierw mówiłam sobie: „Jestem JJ, mogę to znieść, jak cios, dam radę”. Ale nie dałam, nie mogłam pójść dalej – wyznała Jędrzejczyk. 

Tłumaczy, że oddalali się i spędzali coraz mniej czasu. Sportsmenka już coś przeczuwała:

Trzy razy go pytałam: Słuchaj, jeśli jest ktoś, przyznaj się, powiedz mi. Obiecaj mi, że jak pojawi się ktoś nowy, to mi o tym powiesz. Tyle lat jesteśmy razem, chyba możemy być szczerzy?. Zadzwoniła do mnie ta kobieta, opowiedziała o wszystkim. I widzisz, przyznała się ta osoba, a ten facet nie miał odwagi. Zapytałam się, czy mam jej za to dziękować – powiedziała Jędrzejczyk. 

Joanna Jędrzejczyk do Karoliny Kowalkiewicz: Pójdziesz do piachu!

Nie ukrywa, że zdrada jest krzywdząca, upokarzająca i zaczęła się nad sobą zastanawiać:”poszedł do innej, czyli nie jestem tą fajną, atrakcyjną kobietą”.

Jeszcze cztery razy wracałam do mojego byłego. Teraz myślę, że nie wolno ślepo wierzyć, trzeba pozwolić mu odejść, puścić go. (…) Przecież w życiu chodzi o to, by spędzić je z kimś, kto jest wart naszej uwagi, naszej miłości – stwierdza. 

Karolina Kowalkiewicz przed walką z Joanną Jędrzejczyk o diecie i treningach

 Joanna Jędrzejczyk. Fot. Podlewski/AKPA

Joanna Jędrzejczyk. Fot. Podlewski/AKPA

 Joanna Jędrzejczyk. Fot. Podlewski/AKPA

Joanna Jędrzejczyk. Fot. Podlewski/AKPA