I przy okazji wystąpiła w Dzień Dobry TVN. W telewizji śniadaniowej opowiadała o swoim udziale w reality show oraz o najbliższych planach. Zarówno tych zawodowych jak i osobistych.

Joanna Krupa jest jedną z gwiazd amerykańskiego show The real housewives of Miami. Mimo że zawsze marzyła o udziale w tego typu programie za oceanem, przyznaje, iż wcale nie jest cukierkowo. To zwykła codzienność, tyle że pod okiem kamer. Tym bardziej, że często dość burzliwa (jej narzeczony Romain Zago dwa razy opuszczał program).

– Mam takie same problemy jak mój sąsiad. Romain dwa razy rzucił ten program. On nie wierzył, że takie rzeczy się będą działy, ale się na to zgodziłam i nie chciałam nic chować, nie chciałam nic udawać. Teraz ludzie wiedzą, że Joanna to nie jest ten aniołek, tylko ma też ten diabelski personality – powiedziała gwiazda.

Dżoana potwierdziła także, że weźmie udział w trzeciej edycji Top Model. Nie wykluczyła, że w przyszłym roku weźmie ślub. Odniosła się także do rewelacji ujawnionych przez Joe Francisa, producenta porno, który chwalił się, że kariera Joanny rozpoczęła się od jego łóżka.

– To jest bardzo przykre, ale w Stanach to jest jeden z najgorszych człowieków. Każdy wie, że on jest brudem, on jest ohydny. Teraz on ma te 5 minut, żeby wykorzystać, żeby mi krzywdę zrobić – żaliła się gwiazda.

Zapewniła też, że nie zamierza się tym przejmować, a sprawę rozwiąże jej adwokat.

Joanna Krupa ma też diabelski personality

Joanna Krupa ma też diabelski personality