Kilka tygodni temu Joanna Przetakiewicz (49 l.) narobiła sporo szumu swoją sesją w Playboyu. Dojrzała, pewna siebie kobieta wywołała dyskusję na temat akceptacji siebie w każdym wieku. Udowodniła, że po „trzydziestce” i „czterdziestce” też można być szczęśliwą i wciąż przyciągać mężczyzn.

Joanna Przetakiewicz w Playboyu! Mamy EKSKLUZYWNE materiały (ZDJĘCIA)

Teraz na swoim Instagramie właścicielka LaManii zdradza, jaki jest – według niej – przepis na udany związek i seks:

Przeczytałam ostatnio, ze młode Polki są na ostatnim 42 miejscu w Europie, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała – zaczyna Joanna. – Czas na rewolucje szczęścia!!! ❤️ Co Wy na to? Napiszcie proszę. Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata, ale zdecydowanie za skromne – zauważa projektantka.

Nauczyłam się lubić siebie, kiedy byłam nastolatką. Dzięki temu czuje się silna.💪🏻 – pisze dalej gwiazda.

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje śniadanie (Instagram)

Potem bohaterka Playboya zdradza swój przepis na dobry związek:

Wspaniały związek i sex również zaczyna się od akceptacji nas samych. Pozbycia się lęku przed krytyką i oceną. NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNA CECHA TO WCALE NIE URODA, A WEWNĘTRZNY BLASK BIORĄCY SIĘ Z PEWNOŚCI SIEBIE! Warto wybaczać sobie niedoskonałości, jednocześnie traktować swoje ciało z czułością. Ono wymaga czułego dotyku, troski i miłosci. Warto mówić sobie i bliskim komplementy. Jak najczęściej ❤️ – radzi Joanna Przetakiewicz.

Jak się Wam podoba jej wizja szczęścia? Spróbujecie?

Przeczytałam ostatnio, ze młode Polki są na ostatnim 42 miejscu w Europie, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała. Czas na rewolucje szczescia!!! ❤️ Co Wy na to? Napiszcie proszę. Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata, ale zdecydowanie za skromne. Nauczyłam się lubić siebie, kiedy byłam nastolatką. Dzięki temu czuje się silna.💪🏻 Wspaniały zwiazek i sex również zaczyna się od akceptacji nas samych. Pozbycia się lęku przed krytyką i oceną. NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNA CECHA TO WCALE NIE URODA, A WEWNĘTRZNY BLASK BIORĄCY SIĘ Z PEWNOŚCI SIEBIE! Warto wybaczać sobie niedoskonałości, jednocześnie traktować swoje ciało z czułością. Ono wymaga czulego dotyku, troski i milosci. Warto mówić sobie i bliskim komplementy. Jak najczęściej ❤️ #EraNowychKobiet #MINDBLOW #lamania #mindblowgang

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz zdradza sposób na udany związek i seks

Joanna Przetakiewicz zdradza sposób na udany związek i seks

Joanna Przetakiewicz zdradza sposób na udany związek i seks

Joanna Przetakiewicz zdradza sposób na udany związek i seks