Joanna Przetakiewicz (51 l.) odkrywa radości życia dojrzałych kobiet. Bizneswoman namawia swoje fanki, by bez względu na wszystko szukały w swoim życiu jasnych stron, by stawiały na miłość – własną, do siebie i szczere, otwarte relacje w związkach.

Przetakiewicz, która wychowała trzech synów i zrobiła karierę w biznesie, stała się instagramową motywatorką dla wielu śledzących ją pań. Oprócz motywujących postów i krzepiących treści partnerka Rinke Rooyensa opisuje swoją rzeczywistość – najczęściej robi to z uśmiechem i lekkim dystansem.

Syn Joanny Przetakiewicz świętuje 30 urodziny z Ewą Chodakowską i jej mężem

W najnowszym wpisie na swoim profilu Przetakiewicz opisuje zawartość torebki, bez której nie rusza się z domu:

TOP 4, które zawsze mam w torebce
🔴Błyszczyk 🔴Spray do twarzy 🔴Mini szczotka do włosów 🔴krem do rąk. Kiedy go nie mam wpadam w panikę 😉 A Ty? – pyta Przetakiewicz.

Internautki dzielą się swomi TOP 4:

Mini szczotka do włosów, puder matujący, tictaki i błyszczyk, jak się zorientuje, poza domem że którejś z rzeczy nie mam to mi słabo – pisze jedna ze śledzących profil Joanny pań.

Pampersy , chusteczki nawilżające , dydek (smoczek) karta 🤭😆 i tyle dla mnie 😂 – przedstawia swoję listę inna internautka.

Joanna Przetakiewicz wyznała, kiedy straciła DZIEWICTWO. Była bardzo młodziutka

Rekawiczki lateksowe na wypadek reanimacji na ulicy, portfel, telefon sluzbowy (ciagle dzwoni), pomadka i duzo optymizmu w sercu🐘 – pisze kolejna fanka Joanny.

A Wy? Też dostajecie zawału, gdy zapomnicie kremu do rąk?;)

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA