Joanna Przetakiewicz (51 l.) jest nie tylko kobietą biznesu, ale i mamą. Przetakiewicz ma trzech dorosłych synów. Aleksander, Filip i Jakub to synowie gwiazdy z jej pierwszego małżeństwa zawartego w wieku 20 lat.

Joanna Przetakiewicz wyznała, kiedy straciła DZIEWICTWO. Była bardzo młodziutka

Dziś wszyscy panowie są już samodzielni i są wielką chlubą mamy. Przetakiewicz chętnie mówi o macierzyństwe, od czasu do czasu pokazuje też swoich rosłych (każdy z nich ma 191 cm wzrostu) synów.

Tym razem gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Aleksem. Syn bizneswoman skończył 30 lat. Razem z mamą i jej przyjaciółmi – Ewą Chodakowską i Lefterisem Kavoukisem polecieli na Mykonos.

Dziś mój najstarszy synek kończy 30 lat. Ciężko w to uwierzyć jak to szybko minęło ♥️ Alex, kochany niech się spełnią marzenia! ♥️ Kochasz ludzi i troszczysz się o nich, więc jestem spokojna. To wyjątkowy moment w życiu mężczyzny. To jakby przekroczyć wrota dorosłości – pisze dumna mama.

Joanna Przetakiewicz bez makijażu haruje na siłowni: Nie potrafię się oprzeć kotletowi mielonemu z indyka

Internauci ślą życzenia, my również dołączamy się do nich. Wszystkiego najlepszego!

 

 

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK: Joanna Happy Hour Show – plan nowego programu Joanny Przetakiewicz, , fot. Gałązka/AKPA