Julia Kamińska SCHUDŁA – ma świetną figurę! Zdradziła, ile waży i jak się odżywia

Julia Kamińska (31 l.) dała się poznać szerszej publiczności dzięki głównej roli w serialu “Brzydula”, w której świetnie się odnalazła. Od tej pory zagrała w wielu serialach i filmach m.in.  w “Narzeczonym na niby”. Występowała też na deskach teatru. Oprócz tego wystartowała ze swoim biznesem – ma własny salon fryzjerski. Aktorka od początku kariery zmieniła się – schudła i ma świetną figurę.

Julia Kamińska u Wojewódzkiego opowiedziała o molestowaniu na planie

Julia Kamińska schudła – ile waży i jak wygląda jej dieta?

Julia zawsze była dość szczupła, ale teraz jej figura wygląda wyjątkowo dobrze. Widać, że zadbała o formę. Odpowiedziała na pytanie fanów, ile waży.

Mam 172 cm, ważę 58 kg.

Zdradziła również, że je wegańsko.

Ostatnio idę w weganizm. Jem cały czas a waga leci.

Julia Kamińska – partner

Julia Kamińska jest zaręczona od 2013 roku z 20 lat starszym Piotrem Jaskiem. Aktorka dostawała krytyczne komentarze na temat różnicy wieku w związku. Są jednak razem już wiele lat i wygląda na to, że układa im się świetnie.

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Kamińska o HEJCIE dotyczącym 20 lat starszego partnera

Mówili, że to pomyłka: facet starszy o 20 lat. Tymczasem Julia Kamińska...

Julia Kamińska opowiedziała o swojej chorobie

 

Julia Kamińska
scena z: Julia Kamińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Julia Kamińska
scena z: Julia Kamiñska SK: , , , , fot. Ga³¹zka/AKPA
Julia Kamińska
scena z: Julia Kamiñska SK: , , , , , , fot. Baranowski/AKPA
Julia Kamińska
scena z: Julia Kamiñska SK: , , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA
 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Patrząc na komentarze na portalach plotkarskich dochodzę do wniosku , że największymi wrogami kobiet są inne kobiety. Obrzydliwe są niektóre komentarze. Smutne

Nie ma ludzi brzydkich. Sa tylko biedni..

Jak powstawialiscie mega stare zdjęcia to co się dziwicie że jest różnica, durny kozak..

Jak zwykle, kobiety ocenia sie tylko przez wyglad. A bo schudla/ utyla, niska/ wysoka, i przez ubior (ci ona na siebie zalizyla) same sobie utrudniamy zycie i spychamy nisko

Czyli jednak da się schudnąć z grubych nog. Wyglada jak petarda, przeszła prawdziwa metamorfozę z brzyduli do piękności 🙂

Ona nie potrafi się ubrać. Ładna dziewczyna, ale wygląda przez te ubrania staro.

Dlaczego one , celebrytku, aktorki i inne mysla, ze my dziewczyny jestesmy durne i uwierzymy w takie brednie

Wyglada słabo. Zero cycków,kościsty dekolt. Powinna zatrzymać się w połowie drogi bo już wazy trochę za mało do wzrostu, czym tu się chwalić?