Julia Kostera to 21-letnia influencerka, która zasłynęła z udziału w „Teamie X”. Jej popularność wzrosła, kiedy potwierdziła związek z drugim członkiem ekipy – Kacprem Błońskim. Para rozstała się w kwietniu 2022 roku i od tej pory Julka rozwija swoją dalszą karierę. W ubiegłym roku pochwaliła się kupnem własnego mieszkania, a aktualnie go remontuje.

Firma zajmująca się produkcją dresów Julii Kostery wydała OŚWIADCZENIE: Nie wiedziała…

Julia Kostera wścieka się na tempo prac remontowych

Julia Kostera zamieściła wczoraj na swoim InstaStories kilka uwag na temat prac stolarza, z którym nie może się skontaktować od 2 tygodni. Jest załamana tą sytuacją i prosi widzów o pomoc w znalezieniu sprawdzonego fachowca:

Stolarz miał wejść w tym tygodniu, nie odbierał telefonu przez dwa tygodnie. Odebrał w końcu, żeby powiedzieć, że mu się skończyły lakiery i on może wejść we wrześniu! Naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja mam po prostu serdecznie dość. To mieszkanie znowu od miesiąca stoi puste i się na nim nic nie dzieje, bo ludzie nie odbierają – zaczęła się żalić.

Zaapelowała o pomoc do fanów:

„Apeluję o pomoc, Warszawa i okolice, znacie może jakąś firmę albo jakąś osobę, która się tym zajmuje, która jest dobra, bo ja wiem jak się kończy branie osób, że tak powiem nie z poleceń”kontynuowała wywód.

To zrozumiałe, że Julce trudno funkcjonuje się w przestrzeni, w której wszystko jest w przebudowie.

Julia Kostera szuka stolarza

Julia Kostera szuka stolarza do pracy/ Fot. Instagram

Firma zajmująca się produkcją dresów Julii Kostery wydała OŚWIADCZENIE: Nie wiedziała…

Jak ważne jest poczucie niezależności dla Julii Kostery?

Celebrytka na wczorajszym InstaStories podkreśliła również, że już od 16 roku życia mieszka sama i ceni sobie niezależność, dlatego mieszkanie jedynie z kotem, bez żadnej osoby, jest dla niej komfortowe i lubi mieć swoją przestrzeń.

Odkąd ja się wyprowadziłam z domu, mając to 16 lat, ja sobie bardzo cenię niezależność. Uwielbiam pracować sama, uwielbiam ustalać sobie wszystko sama, planować sobie sama. Natomiast mieszkanie to jest coś, co w ogóle nie jest zależne ode mnie i tutaj mam trochę związane ręce w niektórych aspektach i tutaj podziwiam wszystkich architektów – zakończyła wypowiedź Julka.

Chociaż Kostera chciałaby przyspieszyć prace w swoim mieszkaniu, trafnie zauważyła, że nie jest to od niej zależne i musi dostosować się do wolnych terminów stolarza. Nie jest z tego faktu zadowolona i do tej pory nie miała świadomości jak długo czeka się na wykonanie tego typu prac w stolicy. Niecierpliwość nie pozwala jej czekać dłużej, dlatego liczy na pomoc widzów.

Dawid Kwiatkowski kłóci się z Julią Kosterą o DRESY! Do gry wkroczył producent ubrań

Julia Kostera ma problemy remontowe

Fot. Kurnikowski/AKPA