19-letnia Julia Wieniawa należy do grona najbardziej obiecujących młodych gwiazd. Piękna aktorka nie boi się wyznań – aktywnie prowadzi Instagrama, jej rola w Kobietach Mafii zaparła dech w piersiach nawet najbardziej wymagających widzów. Już niedługo na rynku pojawi się jej nowa płyta okraszona elektronicznymi bitami. Tymczasem młodziutka piękność została uznana przez magazyn CKM za jedną ze 100 najpiękniejszych Polek. Które miejsce zajęła?

Blanka Lipińska NAGO w CKM – mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

W obszernym rankingu stworzonym z okazji 100-lecia niepodległości nie zabrakło takich nazwisk jak Kasia Figura, Doda, czy Natalia Siwiec. Julia Wieniawa uplasowała się w czołówce listy. Charyzma i uroda gwarantowały jej 3 miejsce:

Jeszcze nie ma 20-lat i wciąż nie pokazała wszystkiego – więc już robi się nam gorąco na samą myśl, co będzie dalej.

– czytamy w najnowszym CKM-ie.

Myślicie, że w przyszłości Julia zdecyduje się na sesję w magazynie? Jak na razie redakcja doceniła jej starania i umieściła ją w prestiżowym rankingu.

Smolasty w CKM o fankach: dużo dziewczyn do mnie nadal podbija!

W najnowszym CKM-ie z sesją Blanki Lipińskiej możecie zobaczyć cały ranking 100 najpiękniejszych Polek na 100-lecie niepodległości Polski. Kto Waszym zdaniem zasługuje na pierwsze miejsce?