Justin Bieber (24 l.) i Hailey Baldwin (22 l.) postanowili pobrać się po raz drugi. Para zdecydowała się na ślub kościelny, gdyż jak twierdzą, wiara jest ważnym elementem ich życia. Małżonkowie pobrali się 30 września 2019 roku w Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Zdjęcia z uroczystości już podbijają sieć. Jak w tym ważnym dniu wyglądali nowożeńcy?

Justin Bieber i Hailey Bieber zorganizowali kolację przedweselną (ZDJĘCIA)

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub kościelny

Justin Bieber i Hailey Baldwin ku zaskoczeniu wszystkich wzięli ślub cywilny w zeszłym roku. Para od początku nie ukrywała, że zamierza złożyć przysięgę małżeńską w kościele. Celebryci w wywiadach podkreślali, że ten wielki dzień niedługo nadejdzie, jednak data kościelnych uroczystości była utrzymywana w tajemnicy.  Teraz wiemy, że małżonkowie mają ten szczególny dzień za sobą. Wokalista udostępnił na Instagramie urocze zdjęcia ze swoją żoną, podczas ich wspólnego ślubu. Widzimy Justina całującego Hailey, która zawadiacko poprawia mu muszkę. 

W uroczystościach ślubnych wzięło udział 154 gości. Wśród zaproszonych osób znalazła się rodzina i przyjaciele, w tym Ed Sheeran, Kendall i Kylie Jenner. Tylko najbliżsi mieli okazję zobaczyć i usłyszeć, jak małżonkowie przysięgają sobie miłość przed ołtarzem i zakładają obrączki.

Luksusowy ślub Hailey i Justina Biebera

 Zdjęcia z ceremonii pokazują Hailey w oszałamiającej sukni z obszerną woalką, podczas gdy Justin wyglądał niesamowicie przystojnie w eleganckim garniturze z czarnym krawatem. Musimy poczekać na oficjalne zdjęcia aby zobaczyć młodą parę w pełnej okazałości. Bieberowie na tak ważną okazję wynajęli luksusowy hotel Montage Palmetto Bluff. Wszystko musiało być dopracowane w każdym calu, od wystroju, poprzez nakrycia stołów. Pojawił się m.in. szampan Moët et Chandon, który był wysadzany złotymi perełkami, z napisem The Biebers i datą uroczystości.

Jedyną reakcją nowożeńców było udostępnienie przez Justina na swoim Instagramie zdjęcia zegarka, który pan młody otrzymał w prezencie od jednej z firm zajmujących się biżuterią.

Serdecznie gratulujemy młodej parze!

ZOBACZ WIĘCEJ:

UWAGA! Justin Bieber przed ŚLUBEM pokazał, gdzie zaczęła się miłość do Hailey

Hailey Bieber po wieczorze panieńskim w kinie. Justin nie chciał złapać ją za rękę (ZDJĘCIA)

OMG! Hailey Bieber wyprawiła huczny wieczór panieński (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

My bride is 🔥

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

View this post on Instagram

Got my self a lil wedding gift … thanks @jadellebh

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Hailey Bieber

Hailey Bieber wyglądała świetnie podczas swojego wieczoru panieńskiego. Fot.Instagram

Hailey Bieber

Hailey Bieber podczas swojego wieczoru panieńskiego, zabawa była przednia. Fot.Instagram

Hailey Bieber

Hailey Bieber pozuje w gośćmi weselnymi. Fot.Instagram

Kendall Jenner

Hailey Bieber Justin Bieber

Spersonalizowany szampan na ślub Hailey i Justina Bieberów. Fot.Instagram

Hailey Bieber Justin Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber jako oficjalni małżonkowie. Para wyglądała zachwycająco. Fot.Instagram