Justin Bieber niespodziewanie pojawił się na festiwalu muzycznym „Rolling Loud” w Los Angeles w miniony weekend. Wskoczył na scenę i dołączył do Don Tolivera, po czym zaśpiewali ich nową piosenkę „Private Landing”. Według świadków,„tłum oszalał na jego widok”.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Teraz mówi o szczegółach swojej choroby

Justin Bieber i Hailey Bieber mają kryzys

Niespodziewany występ pojawił się zaledwie kilka dni po tym, jak Justin odwołał pozostałe koncerty „Justice World Tour” bez żadnego wyjaśnienia. Wielu fanów spekulowało, że powodem mogły być wcześniejsze problemy zdrowotne wokalisty, ponieważ w czerwcu 2022 roku zdiagnozowano u niego zespół Ramsaya Hunta – zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się paraliżem twarzy.

Hailey i Justin Bieber na wakacjach. Ależ oni się kochają!

Natomiast podczas ostatniego koncertu Justin Bieber wydawał się zdrowy i energiczny, co nadal podsyca plotki, że zrezygnował z trasy przez problemy w małżeństwie i okropny hejt na Hailey Bieber po tym jak zaczęła wbijać szpile Selenie Gomez.

Jednak to nie koniec! Artysta po koncercie na Rolling Loud został sfotografowany ze skrętem i piwem w ręku. Fani Biebera już się niepokoją, że znów wrócił do używek, jak sprzed kilku lat. Do tego pojawił się bez żony, a jeszcze do niedawna Hailey towarzyszyła mu w prawie każdym koncercie.

Justin Bieber Fot. SBJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber Fot. SBJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber Fot. SBJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fani piosenkarza uważają, że pomiędzy Justinem Bieberem, a Hailey Bieber nie jest dobrze. Ostatnio aktywność modelki w mediach społecznościowych podsyciła plotki. Do tego jeszcze artysta opublikował bardzo zaskakujące zdjęcia ze swoich 29 urodzin. Widzimy, że Justin zorganizował imprezę w ogrodzie w motywie lunaparku.

Urodziny Justina Biebera

Na opublikowanych przez Biebera zdjęciach widzimy, że śmieje się i jest szczęśliwy w obecności znajomych i przyjaciół. Z kolei z Hailey wybrał takie zdjęcia, na których jest przygnębiony. Do tego na jednym zdjęciu żona chce go przytulić, a on nie reaguje.

Justin Bieber pozwany za strzelaninę podczas jego after-party

Fani twierdzą, że w ten sposób piosenkarz chce przekazać o ich konflikcie w małżeństwie. Plotki o ich kryzysie wybuchły po tym, jak Justin Bieber był bardzo zdystansowany do Hailey, a momentami zostawiał ją w tyle podczas pokazu mody Monclera w Londynie.

Szczególnie szeroko komentowane było jedno krótkie nagranie, na którym Bieber stoi za swoją żoną, która dziwnie patrzy się w kierunku ochroniarza. Internauci natychmiast zaczęli spekulować, czy modelka ma romans z ochroniarzem, czy próbuje z nim flirtować?