Justyna Żyła za pośrednictwem Instagrama weszła do show-biznesu. Rok temu postanowiła obwieściła, że jej były mąż – Piotr Żyła odszedł do kochani i zostawił ją i dzieci. Wybuchła medialna burza, a para prała brudy publicznie.

Dziennikarz zapytał Piotra Żyłę o problemy rodzinne, nietypowa odpowiedź skoczka

Justyna nadal chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Tym razem zamieściła wpis, w którym tłumaczy, dlaczego nie była aktywna przez jakiś czas.


Ostatni tydzień był dla nas bardzo trudny, ponieważ wylądowałam z moją córeczką na kilka dni w szpitalu

– pisze Justyna.

Napisała ze szczegółami, gdzie leży jej córka Karolina:


Karolcia czuje się już o wiele lepiej. Dziękujemy serdecznie za opiekę Oddziałowi Pediatrycznemu w Cieszynie

Żyła pokazała stylizację z Tańca z Gwiazdami! Co za FIGURA

Życzymy powrotu do zdrowia!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ostatni tydzień był dla nas bardzo trudny, ponieważ wylądowałam z moją córeczką na kilka dni w szpitalu i nie miałam siły ogarnąć tego z czym chce się z Wami podzielić. Dużo mówi się ostatnio o hejcie, z którym sama niestety mam od wielu lat do czynienia… Czy w moim małżeństwie było dobrze czy źle- ludzie zawsze mieli coś do powiedzenia. Nie muszę chyba pisać, że nie były to miłe słowa… Przykre jest to, że ludzie, którzy Cię nie znają, nic nie wiedzą o Twoim życiu mają najwięcej do powiedzenia… Wiem, że wiele osób uważa mnie za celebrytkę, która jedynie co posiada to sławne nazwisko… Szczerze? nie dbam o to. Ostatnie dni nauczyły mnie, że przedewszystkim jestem MAMĄ, która chce nauczyć swoje dzieci szacunku do innych, także w internecie. Ps. Karolcia czuje się już o wiele lepiej❤ Dziękujemy serdecznie za opiekę Oddziałowi Pediatrycznemu w Cieszynie ❤#onlygoodvibes #zdrowka🌞🌞🌞❤❤❤naszedzieci#nasze#cuda#dzikuje #😍❤️

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)