Zimą wybierany nie tylko ubrania, ale również w zapachy. W tym roku naszymi odkryciami są przepiękne i niepowtarzalne zapachy zamknięte w prostych, ale szykownych flakonach. Oto dwie nowości od Orsay!

L’OR DE SAY My Love

Co roku w lutym świętujemy dzień zakochanych. Dlaczego by więc nie celebrować miłości całą zimę albo i cały, okrągły rok? L’OR DE SAY My Love zamyka to wyjątkowe uczucie w butelce, dzięki czemu możesz mieć miłość już zawsze przy sobie. Zapach orientu połączony z nutami kwiatowymi jest elegancki i trwały. W nutach głowy poczujesz gruszkę, czarną porzeczkę i włoską mandarynkę. Pomimo owocowego akcentu, zapach jest słodki i lekko kwiatowy, dzięki czemu rozkocha w sobie niejedną kobietę. Heliotrop zawarty w nutach serca to kwiat o zapachu wanilii. Zestawiony z fiołkiem i lukrecją nadaje wodzie perfumowanej absolutnej niepowtarzalności. Zaś bazowe nuty paczuli, wanilii i karmelu idealnie współgrają z zimową, magiczną aurą.

L’OR DE SAY My Treasure

L’OR DE SAY My Treasure to prawdziwy zimowy skarb zamknięty w butelce o kolorze złota i skrywający zapach łączący kwiatową, orientalną, a zarazem owocową woń. Mandarynka i kwiat pomarańczy z nuty głowy, połączone z irysem, śliwką i jaśminem w nutach serca rozbudzą zmysły. Ta kompozycja swoją wyjątkowość zawdzięcza bazowym nutom piżma, paczuli i pralin. L’OR DE SAY My Treasure to zapach niezwykły i tajemniczy. Z łatwością sprawi, że poczujesz się niesamowicie pewna siebie.

 

Obydwa zapachy znajdziecie w salonach ORSAY, w aplikacji oraz na orsay.com

 

Materiał promocyjny