Książę Jerzy nie skończył jeszcze roku, a przedsiębiorcze media już szukają przyszłej żony dla następcy tronu.

Magazyn Life & Style przyjrzał się małym księżniczkom – dziewczynki, choć nie z książęcych rodów, dla swych mam i tatusiów na pewno są prawdziwymi królewnami. A biorąc pod uwagę fakt, że ojciec Jerzego, książę William pojął za żonę „zwykłą” dziewczynę, pociechy gwiazd czy celebrytów mogą mieć pewne szanse;)

Kogo zatem mamy w kolejce do przystojnego księcia?

Już szukają przyszłej żony dla księcia Jerzego

Harper Seven, córka Davida Beckhama i Victorii Beckham to Brytyjka, rodzice na pewno zadbają o odpowiednią edukację dziewczynki. O ile mała nie pójdzie w ślady mamusi i nie zapragnie robić kariery w girlsbandzie, ze swą urodą ma spore szanse zawojować książęce serce.

Już szukają przyszłej żony dla księcia Jerzego

North West – znając siłę przebicia tatusia, który miał ambicje zorganizowania ślubu z Kim Kardashian w Wersalu, Nori może mieć pewność, że pewnego pięknego dnia wyląduje z wizytą u księcia. Wydaje się jednak, że królewski dwór w tym przypadku może mieć obiekcje – zwłaszcza, jeśli bierze do serca powiedzenie „Niedaleko pada jabłko od jabłoni.”

Już szukają przyszłej żony dla księcia Jerzego

India Rose Hemsworth – córka Chrisa Hemswortha i Elsy Pataky – słodka mała na pewno wyrośnie na piękną kobietę. A jeśli Jerzy będzie gustował w blondynkach, to kto wie…

Już szukają przyszłej żony dla księcia Jerzego

Everly Tatuum – córeczka Jenny Dewan i Channinga Tatuma. Na jej korzyść przemawia wiek – jest najbliższa wiekowo Jerzemu. A kiedy odzwyczai się od smoczka, na pewno nabierze dostojeństwa;)