Kaja Śródka o Ślotale: Staram się z nią przywitać
Nie ulega wątpliwości, że śliczna 23-letnia Zosia Ślotała szturmem wzięła świat salonów od strony mody i lansu, Kaję Śródkę spychając w cień. A obie panie mają aspiracje, by w jakiś sposób być wzorem ubierania się dla innych pań.
Co była dziewczyna Borysa Szyca twierdzi na temat swojej następczyni?
– Jak się widzimy z Zosią na bankietach, to staram się z nią przywitać, jak nakazuje kultura” – powiedziała projektantka magazynowi Gwiazdy.
-Słyszałam, że Zosia jednak sprawdza, czy mam być gościem – dodała jednak z przekąsem.
Trudno się dziwić, że da się wyczuć chłód. W końcu Ślotała w mediach “sprzedaje się” lepiej.

KAJA ZRÓB GRZYWKĘ!!! BŁAGAM!!!
Kaja miala klase , ale jak to bywa wybral mniej skomplikowana..
Glupie baby I tani frycek – pijaczek. Szkoda ze taki gosc nie musi nawet palcem kiwac by byla nastepna..
Zawsze piszecie o nich razem, do tej pory nie wiem która jest która
cała trójka ma chamskie facjaty
Obie sa poprostu brzydkie
Zosia wyzsza Od boryska
“śliczna” zosia ślotała 😀 hahaha rozwaliliście mnie. swoją drogą to ja nie znam tej zasady, że była laska powinna przywitać się z obecną. tzn jasne, że jeśli kaja rozmawiałaby z szycem to niegrzecznie byłoby zignorować zośkę, ale żeby tak extra podchodziła do niej? jeśli już to facet powinien się przywitać z byłą. czyżbym miała jakieś braki w savoir vivre? 😀
oglądałam ostatnio w TV śniadaniowej jak Slotała robiłą sukienki z męskich koszul. Wiązała motała. Oto odpowiedź na pytanie gdzie jest granica obciachu. Teraz wiem czemu nie oglądam TV śniadaniowych.
obydwie brzydkie i tragiczne
gość, 10-12-12, 12:06 napisał(a):Chcesz się skutecznie odchudzić bez efektu jojo? Znalazłam i wytestowałam dobrą firmę. Podaje kontakt dietatrening@wp.pl Naprawdę godni polecenia. a schudłam 18 kg i jestem już ponad rok po diecie i nie przytyłam z powrotem.STRASZNE G*WNO!! UWAŻAJCIE NA TO, NIE DOŚĆ ŻE SPAMUJE POD KAŻDYM POPULARNYM ARTYKUŁEM TO W DODATKU CZĘSTO KŁAMIE PODAJĄC SIĘ ZA RÓŻNE OSOBY KTÓRYM NIBY POMÓGŁ. DNO!
jedna gorsza od drugiej
gość, 10-12-12, 11:06 napisał(a):jedna i druga siebie warte. moje drogie, dopóki nie zaczęłyście się lansować u boku Szyca, nikt o was nie pisał.jak znam życie, jeszcze niejedna dołączy do waszego grona.DOKŁADNIE TAK, bardzo dobry komentarz.
Śródka ma klase jest sto razy lepsza od tej grubej Zochy
Srodka jest starsza i brzydsza dlatego nie może się pogodzić
Chcesz się skutecznie odchudzić bez efektu jojo? Znalazłam i wytestowałam dobrą firmę. Podaje kontakt dietatrening@wp.pl Naprawdę godni polecenia. a schudłam 18 kg i jestem już ponad rok po diecie i nie przytyłam z powrotem.
jedna i druga siebie warte. moje drogie, dopóki nie zaczęłyście się lansować u boku Szyca, nikt o was nie pisał.jak znam życie, jeszcze niejedna dołączy do waszego grona.
Kim jest ta Slotala!!! Oprocz bycia bladynka obok podstarzalego kawalera!!!!