Borys Szyc (39 l.) prywatnie spełnia się jako dumny tata 13-letniej córki Soni. Urocza dziewczynka jest jego oczkiem w głowie! Trzeba przyznać, że dziewczynka, to cały tata.

Woźniak-Starak, Lipnicka i inne gwiazdy z partnerami na kolacji u Szyca (ZDJĘCIA

Szyc pochwalił się osiągnięciem córki na Instagramie:


Sonia Szyc. 1 miejsce. Z żadnych swoich osiągnięć nie byłem tak dumny jak teraz. Brawo kochanie! A to dopiero początek! Kocham cię.

– napisał Borys.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:


Czysta tata tylko ładniejsza

Brawo!!!! Gratulacje

Zuch dziewczyna!!!!

Sonia jesteś Wieeeelka

– brzmią komentarze.

Borys Szyc z partnerką na czerwonym dywanie w Cannes (ZDJĘCIA)

Sukcesy dzieci cieszą jak własne!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pierwszy raz na festiwal w Gdyni przyjechałem 17 lat temu z Przedwiośniem Filipa Bajona. Teraz powróciłem z Kamerdynerem który otwierał festiwal i z Zimną wojną Pawła Pawlikowskiego. Mam z tym miejscem dużo dobrych wspomnień. Obejrzałem tez kilka niesamowitych filmów w tym roku, obsada twórców jest naprawdę mocna i bardzo jestem ciekaw sobotniego werdyktu. A jeśli chodzić na filmy…to tylko z fajnym kumplem który wie o co chodzi i ma podobny gust. A jak do tego jeszcze tak wygląda….no to komu to szkodzi..?❤️ Foto zrobił @900pxpl Dzięki! @900pxpl @fpffgdynia #festiwal #gdynia #filmy #love #cinema #movies #competition #kamerdyner #zimnawojna #filipbajon #pawelpawlikowski @vistulathemensworld

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)