Kamila Porczyk to fitness fotomodelka oraz pięciokrotna zdobywczyni tytułów w Mistrzostw Świata Fitnessu, która obecnie mieszka w Niemczech. Sławna została dzięki wygranej w telewizyjnym show „Gwiezdny cyrk”.

Kamila Porczyk w pierwszej walce w klatce MMA

Kiedy w zeszłym roku federacja FEN zaproponowała Kamili udział w walce MMA, długo się nie zastanawiała. Już 16 marca zobaczymy ją na Torwarze. Walka w tak zwanej „klatce” będzie rozgrywała się w trzech rundach po 5 minut.

Seksowna Kamila Porczyk szykuje się do walki MMA

Już od kilku miesięcy Porczyk intensywnie trenuje, a efekty są piorunujące. Seksowna mistrzyni fitnessu pokazała się na siłowni w obcisłym stroju prezentującym jej nienaganną figurę, jednak do jej wymarzonej sylwetki brakowało jej jeszcze 3-4 kg mniej, bo musiała się bowiem zmieścić w kategorii wagowej do 55 kg. Kamila Porczyk przyznaje, że jest to dla niej bardzo wymagający okres. Oprócz zajęć siłowych stale stacza wiele walk na ringu. Ponadto jest na ścisłej diecie:

Kamila Porczyk opowiada o diecie przed walką MMA

Teraz trzy-cztery dni przed walką zaczynam odwadnianie, piłam najpierw po 8-10 l wody dziennie, a pod sam koniec procesu pozostaje mi do picia niewielka ilość i to wody destylowanej oraz spędzanie sporej ilości czasu w gorącej wannie i parnej saunie. Potem dostanę kroplówkę nawadniającą, która da mi kopa do działania. Po niej w końcu będę mogła zjeść normalny posiłek, ponieważ ostatnie dni zawierają minimum węglowodanów i wszystkie posiłki są bez soli. Marzę o zwykłej pomidorówce – mówi Kamila. – Potem wskakuję do klatki i walczę, żeby pokazać na co mnie stać – przyznaje mistrzyni fitnessu.

Oficjalne ważenie Kamili odbędzie się w piątek o godzinie 18!

Kamila Porczyk wygrała Gwiezdny Cyrk

Porczyk zmierzy się z Anitą Bekus, również byłą sportsmanką Fitness i życiową partnerką Marcina Wrzoska, zawodnika MMA. Bekus ma na koncie już 7 walk, o cztery więcej niż Porczyk.

kamila porczyk trenuje przed walką w klatce
kamila porczyk trenuje przed walką w klatce
kamila porczyk trenuje przed walką w klatce
kamila porczyk trenuje przed walką w klatce
kamila porczyk trenuje przed walką w klatce
kamila porczyk trenuje przed walką w klatce