Kamilę Porczyk znamy z telewizyjnego show <i>Gwiezdny cyrk</i>, który wygrała kilka lat temu. Na swoim koncie ma pięciokrotny tytuł Mistrzyni Świata Fitness oraz fitness Fotomodel. Kamila mieszka w Niemczech i kiedy w zeszłym roku federacja FEN zaproponowała jej udział w walce MMA, długo się nie zastanawiała.

Mistrzyni postanowiła skorzystać z okazji i już 16 marca zobaczymy ją na Torwarze. Kamila powalczy w tak zwanej klatce przez trzy rundy po 5 min.

kamila porczyk pt_03_wynik

Do wyzwania Kamila Porczyk przygotowuje się od pewnego czasu. Już od kilku miesięcy intensywnie trenuje do zawodów i efekt jest piorunujący. Ostatnio seksowna mistrzyni fitnessu pokazała się na siłowni w obcisłych strojach prezentując nienaganną figurę. Ale to nie koniec – zawodniczka musi jeszcze schudnąć 3-4 kg, aby zmieścić się w wyznaczonej wadze do 57 kg.

Kamila przyznaje, że jest to dla niej bardzo intensywny czas. Oprócz zajęć siłowych oczywiście stacza wiele walk na ringu. Do tego wszystkiego jest na ścisłej diecie odpowiedniej do wysiłku, który wkłada w treningi Po takich wszystkich zajęciach Kamila marzy tylko o basenie i jacuzzi. Również tam w stroju kąpielowym prezentuje się bardzo seksownie i zmysłowo. Teraz pozostaje tylko czekać na walkę Kamili i jej kibicować.