Olivier Janiak i Karolina Malinowska to jedno z małżeństw z najdłuższym starzem w polskim show-biznesie. We wrześniu tego roku będą świętować 19 rocznicę ślubu – pobrali się w 2003 roku w Tumie. Para doczekała się trzech synów: 13-letniego Fryderyka, 11-letniego Christiana i 9-letniego Juliana.

Karolina Malinowska w HOT Moda przyznała się do JEDNEJ OPERACJI plastycznej

Karolina Malinowska studiuje

Synowie Karoliny Malinowskiej są coraz starsi, więc już nie potrzebują mieć ciągłej opieki. Dlatego też gwiazda postanowiła skupić się na sobie i poszła na studia psychologiczne. W rozmowie z nami zdradziła, skąd decyzja na taki kierunek:

Wcześniej studiowałam Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale to nie jest coś, w czym chciałabym pracować. Absolutnie to lubię, odnajdywałam się w tym, ale myślę, że taka psychologiczna praca z dziećmi, to jest coś dla mnie. Wydałam książkę na ten temat, świetnie się sprzedała, dostałam nawet nagrodę rodziców, więc myślę, że ta decyzja we mnie dojrzewała i w pewnym wieku ze swoją dojrzałością wiem, co jestem w stanie robić dobrze – tłumaczy nam Karolina Malinowska.

Malinowska i Janiak pokazali dzieci w reklamie: Kasa, kasa…

Karolina Malinowska Fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Malinowska Fot. Kurnikowski/AKPA