Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

4-R1 4-R1

Kasia Cichopek wraz z Anną Muchą stanowią modowo ciekawy duet. Panie kochają się postarzać, skracać, podkreślać mankamenty swoich figur i odejmować urody.

Styl Kasi wielokrotnie był komentowany przez specjalistki, czyli Adę Fijał i Joannę Horodyńską.

Styl rezolutnej babki osadzony w latach 50. widzimy u Kasi nie pierwszy raz. Pewnie, że mogłoby tu być mniej błękitu albo jakiś kontrast dla równowagi, ale Kasia nie jest fashionistką. I czy to coś złego? – tak jeden ze strojów Kasi skwitowała kiedyś Ada Fijał.

Starsza pani zaliczyła piaskownicę. Nie mam nic przeciwko odmładzaniu się, czy też postarzaniu, ale należy to zrobić w odpowiedni sposób. W Zurichu widziałam 67-latkę na hulajnodze, ale nie miała na sobie sukienki tuby i szpilek. Co to ma być?! Nie używajmy takiego błysku przy “przeciętnej” – co nie znaczy brzydkiej – urodzie. A kysz i z tym! – Kasia oberwała również od Joanny Horodyńskiej.

Coś chyba się zmieniło. Kasia na wczorajszej prezentacji kolekcji Swarovskiego wyglądała jakby… seksownie? Jakby w stylu Kim Kardashian? Zmiana stylisty?

Jak oceniacie jej look?

Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

Kasia Cichopek zmieniła stylistę? (FOTO)

   
35 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Pierwszy raz wygląda całkiem fajnie, choć z jej wzrostem to nigdy nie będzie wyglądać zjawiskowo.

[b]gość, 17-06-15, 19:07 napisał(a):[/b]Pierwszy raz wygląda całkiem fajnie, choć z jej wzrostem to nigdy nie będzie wyglądać zjawiskowo.Nie żebym też była niska, ale co wy macie z tym wzrostem? W internecie wszystkie są takie wysokie i krytykują te niskie, a jak wyjdę na ulicę to prawie każda ma 160 cm i mniej,a ja z moim 170 czuję, że wyróżniam się w tłumie i wcale nie jest to miłe.

Pyza gruba

Silczna mloda mama,urodzisa i zhrabna,wyglada super?

Za krótka spudnica do takich ud

A co to niby ma wspólnego z Kim ??

Pyza

Śliczna 💜

jest taka jakaś obła

Czas teraz zmienic fryzjera

Fajnie, nowocześnie

Bardzo ładnie, promienieje!

i wciaz wies tanczy i spiewa 🙂

za niską na długie włosy po prostu wycieniowac je; (

niektóre kobiety po porodzie brzydna i to z Kaśka straciła to coś co miała i lipa to się ne wrati

taaa, bo Kardaszianka ikoną stylu i mody jest. Kozak fanatyku już nie przeginaj. Wygląda fajnie, jednak włosy mi tu trochę nie pasują, mogła je zostawić w spokoju.

Pyza jak pyza. Taki klops.

strasznie staro wygląda przez tą fryzure……jak ciotka klotka a to przecież młoda dziewczyna…..

Uroda ciotki klotki. Fryzura tragedia

[b]gość, 16-06-15, 13:13 napisał(a):[/b]Ja nie lubię jej fryzur. Albo kalafior rodem z PRL-u, albo jak teraz jakiś ulepiony hełm… Za młoda na takie postarzające i niekobiece fryzury. Poza tym po co ona wciąż prostuje te włosy?Czasem zdarza się jej fajna fryzura, ale ta tutaj to porażka. Kurcze jest całkiem młodą kobietą, nawet niebrzydką (oczywiście to kwestia gustu) a w 80% przypadkach nosi się jak babka pod 50+. Nie widać w ogóle świeżości w jej stylizacjach.

Wyglada bardzo ladniei jetsliczna i zgrabna

Dobrze Kasiu uwielbiam jak ubierasz się w stylu ostrej suki

Ona zawsze wygląda jak ciepła klucha.

chyba 3 ciąża, jest brzuszek ;-D

źle, jak stara baba

Ja nie lubię jej fryzur. Albo kalafior rodem z PRL-u, albo jak teraz jakiś ulepiony hełm… Za młoda na takie postarzające i niekobiece fryzury. Poza tym po co ona wciąż prostuje te włosy?

[b]gość, 16-06-15, 12:45 napisał(a):[/b]Nie wiem, co ludzie od niej chcą. Wygląda na bardzo sympatyczną, nikomu krzywdy nie robi, zajmijcie się ludzie czymś pożytecznym…Hakiel a ty nie masz nic ciekawszego do roboty?

[b]gość, 16-06-15, 12:14 napisał(a):[/b]raczej nic jej to nie pomoże. ma przaśną urodę i tyleCiekawa jestem jaka ty masz urode??? Jestescie wszyscy chorzy w swych zawistnych komentarzach….. Ale nie- wy jestescie idealami!!!

co za porównanie jak z churu kościelnego stylistyka lol

Fryzjera powinna zmienić. Włosy zapuścić!!!!

[b]gość, 16-06-15, 13:13 napisał(a):[/b]Ja nie lubię jej fryzur. Albo kalafior rodem z PRL-u, albo jak teraz jakiś ulepiony hełm… Za młoda na takie postarzające i niekobiece fryzury. Poza tym po co ona wciąż prostuje te włosy?racja – fryzury ma zawsze wręcz tragiczne, zawsze jak stare babsko

Nie wiem, co ludzie od niej chcą. Wygląda na bardzo sympatyczną, nikomu krzywdy nie robi, zajmijcie się ludzie czymś pożytecznym…

Smieszne ma te nozki jak paroweczki

raczej nic jej to nie pomoże. ma przaśną urodę i tyle

Ulubienica mojej tesciowej Janiny 😀 pozdrawiam kłobuck 😀