Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

kasia-stankiewicz-g-R1 kasia-stankiewicz-g-R1

Po tym, jak stała się niemal z dnia na dzień gwiazdą, Kasia Stankiewicz (38 l.) zniknęła w pewnym momencie ze sceny i z show-biznesu.

Zobacz: Kasia Stankiewicz wygląda jak siostra bliźniaczka Szulim

Wróciła po kilku latach odmieniona, starsza, dojrzalsza. I znów zaczyna się rozkręcać – tym razem dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami.

W ostatnim odcinku show Michał Malitowski powiedział wokalistce, że zrobiła największy postęp od początku udziału w programie. W najbliższy piątek Kasia wystąpi w parze z Jackiem Jeschke – jej partner, Tomasz Barański, trenuje z inną gwiazdą.

Tymczasem w najnowszej Gali Stankiewicz tak wspomina szalone czasy szczytu popularności:

(…) Kiedy nagle stajesz na szczycie w bardzo młodym wieku, żyjesz siłą rzeczy w jakimś odrealnieniu. Jesteś wożony, przenoszony, chodzi za tobą pani z kalendarzem, a ty myślisz że tak właśnie wygląda świat (…). Z jednej strony możesz wszystko, z drugiej – boisz się pójść na spacer czy do sklepu, bo leci za tobą tłum, żeby wyrwać ci garść włosów – mówi Kasia.

Od szczytu na którym była występując z Varius Manx minęło już niemal 20 lat, dziś wokalistka, znów współpracuje z Robertem Jansonem i kolegami, a udział w Tańcu z Gwiazdami kwituje krótko:

Nie jest to skok na bungee, ale wyjść z artystycznej niszy i wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami” można uznać za “szaleństewko”. Nie wiem, dlaczego nie robiłam takich rzeczy wcześniej.

Zobacz też: KASIA STANKIEWICZ – JEJ FIGURA TO KWESTIA GENÓW

Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

Kasia Stankiewicz: Boisz się pójść do sklepu, bo leci za tobą tłum

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

24 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Strasznie mnie wk…. ta Karolina K.rwin z Piotrkowa!

Jakie k… tlumy?! No chyba nie przezywa dalej tej jedynej chwili slawy 20 lat temu?????

[b]gość, 07-04-16, 20:58 napisał(a):[/b]Wyjątkowo wkurwiająca aseksualna babaSprawdź co znaczy “aseksualna”.

[b]gość, 07-04-16, 10:18 napisał(a):[/b]mamy tu chyba podobne zjawisko jak z Młynkową której dobre czasy sie skończyły 15 lat temu, przez 15 lat trzymała sie w cieniu i nagle wróciła i jest mega na siłe jest promowana w mediach zmuszając widzów do słuchania jednego wyświechtanego kawałka

Wyjątkowo wkurwiająca aseksualna baba

laska- zjedz snickersa..nie jesteś Michelem Jacksonem 🙂

mamy tu chyba podobne zjawisko jak z Młynkową której dobre czasy sie skończyły 15 lat temu, przez 15 lat trzymała sie w cieniu i nagle wróciła i jest mega na siłe jest promowana w mediach zmuszając widzów do słuchania jednego wyświechtanego kawałka

Rok temu wydala plyte, plyte zla i slaba z naciskiem na nisze. Sluchac sie nie dalo, chodzila po radiach i opowiadala o swoim podejsciu do show biznesu, jak to nie chcialabyc na topie. Plyta sie nie sprzedala, przeszla bez echa i juz tanczy w Polsacie.

Ja też nie wiem dlaczego ona próbując wydawać swoje “ahtystyczne” przekombinowane niszowe twory których nikt nie słuchał będąc niejako ponad swoją przeszłością, nagle przylazła i wszędzie śpiewa spróchniały orła cień mimo że od 20 lat nikt tego nie słucha. Dla mnie to kosmiczne cofnięcie się w rozwoju. Nie wierzę że ona kocha ten kawałek. Chyba pieniędzy na życia zabrakło jej i Jansonowi i desperacja sie wkradła ale jak dla mnie to straszny obciach. Niech może niech całkiem zmieni branże jak nie potrafi sie z dumą trzymać tej niszy tworzonej w rzeczywistości już tylko do szuflady tak jak to robi Lipnicka

[b]gość, 07-04-16, 09:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 09:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 09:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 07:48 napisał(a):[/b]nawet nie wiem kto to jestbo gimby nie znajo[/quote]A potrzebne im to do czegoś? Z czego ta panna jest znana oprócz wspomnianego poniżej “orła” który do dziś jest synonimem obciachu…[/quote]Synonimem obciachu? Synonimem obciachu to są dzisiejsze “piosenki”, bo tego muzyką nazwać nie można (są oczywiście wyjątki). To były lata 90-te, taka muzyka była na topie, ludzie żyjący w tamtych czasach ją zapamiętali, bo była wielkim hitem. A jaki kawałek z obecnych czasów zapadnie nam w pamięć? Żaden![/quote]Ale bzdury piszesz. W latach 90 też był underground, mniej znany, bo ciężej było do niego dotrzeć. Top zawsze jest topem i zawsze zostaje zapamiętany. Dzisiaj jest tak samo i hity typu “ona tańczy dla mnie”, który zna każdy choćby nie chciał. Teraz jedynie radia jakby mniej lansują piosenek po polsku. Ale taki Podsiadło czy inni też ludziom zostaną w głowach (nie zrównuję poziomu Podsiadły i Weekendu tylko pokazuję, że jest duży przekrój i że słabo mitologizujesz czasy swojej wczesnej młodości).

Ma wieśniacką manierę w głosie. Nie da sie jej słuchać.

Ta tylko jeczy I marudzi.Jak nie chce byc slawna I jej to przeszkadza to po co sie pcha do tv? Powiem wam.DLA KASY

[b]gość, 07-04-16, 09:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 09:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 07:48 napisał(a):[/b]nawet nie wiem kto to jestbo gimby nie znajo[/quote]A potrzebne im to do czegoś? Z czego ta panna jest znana oprócz wspomnianego poniżej “orła” który do dziś jest synonimem obciachu…[/quote]Synonimem obciachu? Synonimem obciachu to są dzisiejsze “piosenki”, bo tego muzyką nazwać nie można (są oczywiście wyjątki). To były lata 90-te, taka muzyka była na topie, ludzie żyjący w tamtych czasach ją zapamiętali, bo była wielkim hitem. A jaki kawałek z obecnych czasów zapadnie nam w pamięć? Żaden!

[b]gość, 07-04-16, 09:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-16, 07:48 napisał(a):[/b]nawet nie wiem kto to jestbo gimby nie znajo[/quote]A potrzebne im to do czegoś? Z czego ta panna jest znana oprócz wspomnianego poniżej “orła” który do dziś jest synonimem obciachu…

[b]gość, 07-04-16, 08:05 napisał(a):[/b]Nie znam pierwszy raz j widzęserio? Jak byłam mała, to non stop leciało: ” Widziałam oooooorła cień, do góry wzbiiiiił się niczym wiatr” w jej wykonaniu. Ach, to były czasy….:)

Wybiła się na programie Wojciecha Manna. Po jej występie Polska była nią zachwycona a Varius Manx pojechał do niej zaproponować współpracę. I tak jej się zaczęło. Śpiewała przepięknie. Zobaczymy co wyjdzie z obecnej współpracy z w/w zespołem.

tej pani juz podziekujemy 🙂

[b]gość, 07-04-16, 07:48 napisał(a):[/b]nawet nie wiem kto to jestbo gimby nie znajo

nic nie osiagnela poza popularnosca zabawnego orla z ktorego beke ma cala polska;D:) jej spiew i maniera w glosie jest denerwujaca jak nowy prezedent

nawet nie wiem kto to jest

Nie znam pierwszy raz j widzę

Mis Uszatek. Na ulicy nawet bym na nia uwagi nie zwrocila a ona mysli ze jest taka rozchwytywana gwiazda… Dajcie spokoj, ludzie nie wiedza kim ona jest.

Kocham Kaske! Super kobieta

“ale wyjść z artystycznej niszy”;)