Katarzyna Warnke (43 l.) i Piotr Stramowski (33 l.) to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kiedy wyszło na jaw, że para się spotyka, wówczas wszyscy komentowali, że aktor szybko zostawi starszą aktorkę. Tak, jednak się nie stało, a Piotr wydaje się z każdym rokiem być coraz bardziej zakochany w swojej ukochanej.

Kasia Warnke z odsłoniętą pupą robi furorę w sieci

Katarzyna Warnke cała nago

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami w drugiej połowie 2019 roku. Doczekali się córeczki Helenki, której w ogóle nie pokazują w sieci.

Aktor dziś opublikował nagranie, na którym w rytm muzyki wije się naga blondynka i na dodatek cała w brokacie. Mimo że Stramowski nie podpisał, kto jest na zdjęciu, to internauci natychmiast zaczęli się domyślać, że nikt inny, jak Warnke.

Nasza choinka już ubrana! W tym roku postawiliśmy na żywą 🎄⭐ Teraz czekamy już tylko na Mikołaja!!🎅🏻🎁🎀 #choinka#wesolychswiat#wolnemedia – podpisał Piotr Stramowski. 

Katarzyna Warnke na selfie z Piotrem Stramowskim w samochodzie: „Ma chłop szczęście taką fajną Kaśkę wyhaczył”

Jeśli na zdjęciu faktycznie jest Katarzyna Warnke, to jesteśmy w szoku, jaki ma w sobie seksapil! Ma perfekcyjne ciało po ciąży i na dodatek potrafi się poruszać się do muzyki. Czy to nasza polska Megan Fox?

To Kasia tańczy. WOW ona jest petarda

Stramowski ty to szczęściarz jesteś … mądra, piękna i seksowna ta twoja choineczka

Nie mogę przestać oglądać! Hot! hot! hot!

Pana żona jest piękna i sexown – piszą internauci.

Warnke wspomina ZARĘCZYNY ze Stramowskim. Dodała wyjątkowe zdjęcie

Katarzyna Warnke Fot. Baranowski/AKPA

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na ściance

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA