Katarzyna Warnke (44 l.) i Piotr Stramowski (32 l.) poznali się w 2013 roku, a trzy lata później byli małżeństwem. Od tamtego momentu aktorzy uchodzą za jedną z bardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Warnke i Stramowski chętnie opowiadali w mediach o łączącej ich relacji, kłótniach czy zaręczynach. Teraz aktorka pokazała zdjęcie z momentu, w którym Piotr poprosił ją o rękę.

Katarzyna Warnke pod obstrzałem. Amerykański chirurg: „Tak nie należy robić”

Kasia Warnke wspomina zaręczyny

Kilka lat temu, a dokładnie w 2016 roku, czyli wtedy, kiedy Piotr i Kasia pobrali się, udzielili wywiadu w „Gali” i przyznali, że ślub okazał się bardzo ważny w ich przypadku.

Wrzeszczeliśmy na siebie jak głupi. Te kłótnie uświadomiły mi, jak ważnym wydarzeniem w naszym życiu jest ślub – mówił wówczas Piotr Stramowski.

Oczywiście zanim doszło do ślubu, były zaręczyny. Aktorka raczej się ich nie spodziewała, bo to właśnie ona namówiła ukochanego na wyjazd nad polskie morze, z którego wrócili jako narzeczeni.

Namówiłam go, byśmy wzięli śpiwory, plecaki, pojechali pociągiem i spali na plaży nad polskim morzem. Byłam bardzo szczęśliwa, wracając do tych czasów, kiedy podróżowałam sobie w ten sposób – wyznała aktorka.

Katarzyna Warnke pokazała się w stroju kąpielowym po porodzie. Fani: „ale piękna figura”

Teraz Katarzyna opublikowała zdjęcie, które ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Zostało wykonane w dniu, w którym zaręczyła się z Piotrem.

Tak to wyglądało, jak się zaręczaliśmy w Juracie, prawda #couplegoals #dawnotemualeprawda #plażowicze – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki. Częsty wybór wśród gwiazd

Katarzyna Warnke pochwaliła się SPACERÓWKĄ dla dziecka

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na czerwonym dywanie

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na imprezie

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na ściance

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na premierze

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA