Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

zielig-44-R1 zielig-44-R1

Katarzyna Zielińska (38 l.) doskonale czuje się w ciąży. Widać, że promienieje i z chęcią pokazuje swój zaokrąglony brzuszek. Dziecko pojawi się na świecie jeszcze w tym roku. Będzie to synek czy córka?

Dwie przyszłe mamy na imprezie Sephory (ZDJĘCIA)

To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka

– zdradziła znajoma Kasi na łamach Party.

Różnica wieku między braćmi będzie wynosić niecałe trzy lata. Ciekawe, jak Kasia da na imię swojemu drugiemu synkowi?

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

Kasia Zielińska już niedługo rodzi! Znamy płeć jej drugiego dziecka

   
19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 23-10-17, 09:36 napisał(a):I bardzo fajnie, chłopcy bardzo kochają swoje matki, a nie tak jak córki ciągle kłócące się z matkami.Mam dwóch i wiem ci mówię.[/qALE CÓRKI NIE LATAJĄ Z NOŻAMI PO ULICACH I CENTRACH HANDLOWYCH ! WIEM, CO PISZĘ !

gość, 23-10-17, 09:36 napisał(a):I bardzo fajnie, chłopcy bardzo kochają swoje matki, a nie tak jak córki ciągle kłócące się z matkami.Mam dwóch i wiem ci mówię.ALE CÓRKI NIE LATAJĄ Z NOŻAMI PO CENTRACH HANDLOWYCH !

gość, 23-10-17, 18:08 napisał(a):Ja też współczuje drugiego syna!Nawet jeden to masakra a co dopiero dwóch! Ja będę robić in vitro z selekcja płci choć jestem zdrowa ale tak bardzo nie chcę urodzić faceta,że muszę mieć 100 % pewniść,że będzie dziewczynka.SUPER TO UJĘŁAŚ. ZGADZAM SIĘ W 1000 PROCENTACH.

Ja rodze jutro wiec zyczcie mi powodzenia!!

Jeden bachor płci MĘSKIEJ to MASAKRA, a dwóch i więcej to TRAGEDIA NA SZCZYTACH ROZPACZY LUDZKIEJ. Poza tym kobiety mające samych synów są ZANIEDBANE, BO TRUDNO DBAĆ O SIEBIE PRZY 4, 5 CHŁOPACH, ZNAM TAKIE.

Pamiętajcie, babki, to częste przypadki, że synowie MORDUJĄ matki !

Dziecko to dziecko, kocha się nad życie i już. Ale , żeby komuś współczuć synka?????? Te co wiedzą co mówią, nic nie wiedzą. Wiedzą tyle ile im serwuje ich ograniczony (przerażliwie obłędnie głupi i bez sensu i rozumu)światek.

gość, 23-10-17, 18:08 napisał(a):Ja też współczuje drugiego syna!Nawet jeden to masakra a co dopiero dwóch! Ja będę robić in vitro z selekcja płci choć jestem zdrowa ale tak bardzo nie chcę urodzić faceta,że muszę mieć 100 % pewniść,że będzie dziewczynka.Zrob selekcje mozgu…

Prze-je-an….mieć samych synów

Nigdy nie chcialabym mieć samych synów! Córka chociaż jedna musi być! Domy z samymi synami są takie inne, smutne i matki też jakieś takie zawsze nieobecne i smutne…ale łatwo to zrozumieć – muszą być takim babo-chłopami zeby sprostać oczekiwaniom tylu facetów w domu. Najfajniejszy jest dom w ktorym jest zachowana równowaga 🙂

Pięknie wyglada! Zdrówka! Mam tez 2 chłopców i duzo radości. nimi! Powodzenia dla Kasi!

Drugie chlopisko???? Masakra. Bardzo ale to bardzo współczuję

gość, 23-10-17, 11:32 napisał(a):Zazdroszcze samopoczucia w ciazy,aktualnie jestem w drugiej i czuje się masakrycznie. Oby do kwietnia. :)Współczuję i przybijam piąteczkę! Styczniówka 😉

Większej bzdury nie słyszałam na temat syna że to masakra mam syna i jestem z niego dumna mój największy skarb!

Zazdroszcze samopoczucia w ciazy,aktualnie jestem w drugiej i czuje się masakrycznie. Oby do kwietnia. 🙂

I bardzo fajnie, chłopcy bardzo kochają swoje matki, a nie tak jak córki ciągle kłócące się z matkami.Mam dwóch i wiem ci mówię.

gość, 23-10-17, 09:36 napisał(a):I bardzo fajnie, chłopcy bardzo kochają swoje matki, a nie tak jak córki ciągle kłócące się z matkami.Mam dwóch i wiem ci mówię.Niby co wiesz skoro masz tylko synów? Współczuję. Nigdy nie chciałabym mieć dwóch synów i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co mówię, bo ja akurat mam syna i córki.

Ja też współczuje drugiego syna!Nawet jeden to masakra a co dopiero dwóch! Ja będę robić in vitro z selekcja płci choć jestem zdrowa ale tak bardzo nie chcę urodzić faceta,że muszę mieć 100 % pewniść,że będzie dziewczynka.

Moja mama ma dwie córki i jesteśmy z nią bardzo blisko związane. Rozmawiam z mama codziennie przez telefon, częstowychodzimy coś zjeść razem i nie mamy tematów tabu. Matki wychowują córki tak aby były w stanie same później zalozyc rodzine. Natomiast matki synów mam wrażenie, ze chcą ich zawsze mieć dla siebie i każda kobieta to dla nich zło konieczne.