Katarzyna Zielińska (39 l.) wybrała się z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Od tygodnia na Instagramie aktorki pojawiają się piękne zdjęcia z plaży. W sobotę Zielińska wrzuciła na swój profil fotkę w bikini. Zdjęcie zelektryzowało fanów Zielińskiej.

Katarzyna Zielińska w bikini – pokazała figurę

Na fotografii widzimy Kasię leżącą na piasku. Aktorka ma na sobie skąpy kostium bikini w biało-czerwone paseczki.

Zielińska w długich włosach: po tym zdjęciu możecie mieć KOSZMARY!

Twarz zakrywa słomkowym kapeluszem. Ciało Kasi Zielińskiej jest pięknie opalone – widać, że ostatnie dni gwiazda spędzała na plaży.

Fanki Kasi Zielińskiej są zachwycone:

Matko; ale figura… ćwiczysz czy tylko sex i woda? ale nie, przecież Ty ciągle jesz, jesz i jeszcze się oblizujesz… życie nie jest sprawiedliwe hehe – piszą w komentarzach pod zdjęciem.

Co za cialooooooo 😉 tylko pozazdrościć. Pozdrawiam cieplutko

Figura po dwójce dzieci 😱 zazdro 😉 i ta opalenizna – komentują fani.

W jakim wieku jest Katarzyna Zielińska

Kasia Zielińska, która kilka lat temu rozebrała się dla Playboya, 29 sierpnia tego roku skończy 40 lat. Patrząc na jej figurę można tylko gratulować formy! Zielińska wygląda obłędnie.

Na jakiej diecie jest Katarzyna Zielińska? Jak dba o swoją figurę?

Kilka lat temu Kasia Zielińska nie była tak szczupła. Miała kobiecą, nieco pełniejszą figurę.

Zielińska bez makijażu pozuje z synkiem – dodała wzruszający wpis

W 2010 roku Kasia przeszła na dietę i zmieniła styl życia. Schudła wtedy aż 13 kg! Co najważniejsze, zmiana diety nie odbyła się kosztem zdrowia. Aktorki nie dotknął efekt jojo, szczupłą sylwetkę utrzymuje do dziś.

W wywiadach gwiazda podkreślała, że dużą uwagę przywiązuje do śniadań. Kasia stawia na pełnowartościowe, lekkie śniadania. Jada jogurt grecki z owocami i musli. Słodzi miodem. W weekendy aktorka pozwala sobie na więkse rozpasanie. Wtedy na jej stole lądują jajka, boczek i dużo warzyw.

Ewa Farna: Nie potrafiłabym ograniczyć diety do LIŚCIA SAŁATY

Kasia Zielińska przepada za zupami. Jada też ryby, lubi warzywa. Gdy stołuje się na mnieście, wybiera restauracje, w których serwuje się zdrowe posiłki. Zielińska dużo się rusza i to na pewno także wpływa na jej świetną kondycję. Poza tym jest mamą dwóch chłopców, treningów na pewno jej nie brakuje!

Katarzyna Zielińska z mężem
Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska z kokardą Myszki Minnie
Katarzyna Zielińska j żółtej sukni z dekoltem