Katarzyna Zielińska jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Dokładnie rok temu na świat przyszedł Aleksander. 39-letnia aktorka świętowała jego pierwsze urodziny uroczym instagramowym postem.

Zielińska o WAŻNYM problemie dotyczącym macierzyństwa. TAK sobie z nim radzi

Artystka przyznała, że syn diametralnie zmienił jej życie:

Rok temu, o tej porze, przywitał mnie na świecie swoim pięknym zapachem i najcudowniejszym na świecie kwileniem mój Aleś. Nie potrafię opisać jak wspaniały to był rok. Aleś wprowadził do naszej Rodziny tyle uśmiechu, że można nim obdarować cały świat.

Wpis aktorki rozczula:

Pamiętam rok temu ten moment, kiedy zobaczyłam Alesiowe przepiękne stópki i wiedziałam, że będą one zdobywać swiat i prowadzić go przez piękne i dobre życie. Taki jest nasz Aleś. Wspaniały gość❤️A ja mam to szczęście, że mogę te Jego stópki tulić, całować i gilgotać każdego dnia, ile tylko chcę❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Piękne słowa zamieściła przy fotografii, na której pozuje bez grama makijażu, wtulona w swoją latorośl. Jesteśmy pewni, że nie zobaczymy dzisiaj nic bardziej rozczulającego.

Kasia Zielińska w bikini bez Photoshopa

Aktorka wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego w 2013 roku. Mają dwoje synów: Henryka i Aleksandra.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rok temu, o tej porze, przywitał mnie na świecie swoim pięknym zapachem i najcudowniejszym na świecie kwileniem mój Aleś. Nie potrafię opisać jak wspaniały to był rok. Aleś wprowadził do naszej Rodziny tyle uśmiechu, że można nim obdarować cały świat. Pamiętam rok temu ten moment, kiedy zobaczyłam Alesiowe przepiękne stópki i wiedziałam, że będą one zdobywać swiat i prowadzić go przez piękne i dobre życie. Taki jest nasz Aleś. Wspaniały gość❤️A ja mam to szczęście, że mogę te Jego stópki tulić, całować i gilgotać każdego dnia, ile tylko chcę❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #stolat #syn #mojamiłość #roczek #happybirthday #mylove

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)