Prowadzącą nowego programu TVP1 – „Przed ekranem” została Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, która powróciła do Telewizji Polskiej po siedmiu latach. Poza tym dołączyła także do ekipy programu „Pytanie na śniadanie” jako reporterka:

Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do Telewizji Publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! Do zobaczenia jutro w @pytanienasniadanie! – napisała Burzyńska-Sychowicz.

Kasia Burzyńska o drugiej ciąży: Jest inna

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz straciła zęba na wizji

Niestety powrót do telewizji TVP nie zaczął się najlepiej. W poniedziałek (27 maja) dziennikarka zaliczyła wstydliwą wpadkę na wizji. Podczas wejścia na żywo z uczestnikami Dancingu Międzypokoleniowego Katarzyna Burzyńska-Sychowicz nagle straciła zęby.

Muszę skończyć, przepraszam. Wypadły mi zęby — powiedziała.

Dziś na Instagramie Katarzyna Burzyńska-Sychowicz komentuje swoją wpadkę. Ujawnia, że jakiś czas temu straciła „jedynkę” i miała ząb tymczasowy:

Uwaga! Teraz coś, na co wszyscy czekacie, choć ni w ząb nie rozumiem, dlaczego. Oto moja chwila PRAWDY:
Jakiś czas temu podczas zabawy uderzyłam zębem o głowę Heńka, łamiąc sobie korzeń jedynki. Obecnie jestem w trakcie leczenia, również ortodontycznego (noszę aparat Invisalign, który podtrzymuje skomplikowaną konstrukcję oraz mnie na duchu ). Czekając na rozwiązanie stałe, mam tzw. ząb tymczasowy. Podczas wejścia na żywo do „Pytania na śniadanie” korona mi z głowy nie spadła, ale z zęba – i owszem – zaśmiała się dziennikarka.

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży – zdradziła płeć i imię dziecka. Opowiedziała też, ile przytyła

Szczęśnie w nieszczęściu, była wśród seniorów, którzy mieli przy sobie żel do protez: „Na szczęście na zdjęciach byłam w otoczeniu seniorów, a niemal każdy z nich był uzbrojony w żel do protez, więc naprędce załatwiliśmy sprawę i kolejne live’y odbyły się już zgodnie z planem oraz uśmiechem zębicznym”. 

Tak więc tak: nazywam się Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, mam 41 lat i jestem dziewczyną bez zęba na przedzie – kto nie ma żadnych problemów natury stomatologicznej, niech pierwszy rzuci kamieniem! Zęby na telewizji zjadłam, polecam sprawdzić: widzimy się o poranku w „Pytaniu na śniadanie” i programie „Przed ekranem” w soboty o 16.40 w TVP1 – napisała.

Pod postem dostała ogromne wsparcie od znajomych z branży. Wielu przyznało, że miało ten sam problem:

  • Z zębami czy bez, zawsze jesteś super – napisał Wojtek Łozowski.
  • Kochana!!!! Ja długo czekałam na implant w miejscu pożegnanej piątki. Ileż chęć było żeby uśmiechać się i mówić tak żeby… ach…. Sonia lat 48 – napisała Sonia Bohosiewicz.
  • Jesteś najlepsza – pisze Małgorzata Rozenek.
  • Jako ruda siostra, a także ex-stomatolog ślę Ci mocne jak klej do protez uściski – komentuje Ada Fijał
  • Kocham i witam w klubie – u mnie co chwila pęka fragment dosztukowanej jedynki, która połamałem w liceum. I zawsze to się dzieje tuż przed wejściem na antenę TV – przyznał Maciej Dowbor.

Jeden z pracowników zdradził, jaką SZEFOWĄ jest Anna Lewandowska

scena z: Katarzyna Burzyńska, SK:, , Spotkanie w ogrodzie z gwiazdami programu „Pytanie na śniadanie”, fot. Gałązka/AKPA

Na zdj.: Katarzyna Burzyńska, Fot. Gałązka/AKPA